Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Встановлення вікон

Встановлення вікон
Встановлення пластикових вікон сертифікованими фахівцями Академії REHAU з гарантією монтажу - 12 років

Установка вікон у віконному отворі не менш важливий і відповідальний етап, ніж їх виробництво. Неякісна установка вікон може звести нанівець всі достоїнства навіть самого кращого пластикового вікна. І, проте ж, саме в області монтажу пластикових вікон в даний час відбувається більше всього помилок — за статистикою до 80% рекламацій. Це відбувається, в основному, з двох причин:

    • необгрунтована економія на засобах монтажу пластикового вікна;
    • недостатній рівень кваліфікації монтажників.

Установка вікон — процес, для якісного виконання якого необхідно врахувати безліч чинників і нюансів:

  • різноманітні варіанти конструкцій стін;
  • питання будівельної фізики (сприйняття вікнами кліматичних і вітрових навантажень, теплового та повітряно-вологісного режиму);
  • фасадна теплоізоляція, ступінь промерзання укосів вікна;
  • правильний вибір матеріалів для закладення і герметизації швів вікна;
  • людський чинник: відповідальна і якісна робота монтажників пластикового вікна.

 

Установка вікон — основні правила


Існують певні правила, яких необхідно дотримуватися, щоб установка вікон була якісною, тому пластикові вікна компанії ГАЗДА® Екозберігаючі вікна встановлюють тільки фахівці, що пройшли навчання та професійну підготовку в Академії REHAU.

1. Установка вікон повинна здійснюватися спеціалізованими фірмами, що мають ліцензію на виконання таких робіт.

2. Пластикове вікно повинне бути встановлено в отворі суворо симетрично по відношенню до зовнішньої чверті. У панельному будинку вікно зміщується всередину приміщення, в зону утеплювача; в цегляному — у зону другої нитки старої віконної рами.

3. Пластикове вікно встановлюється суворо по рівню вертикально і горизонтально, без перекосів і викривлень коробки. Цим забезпечується довговічність функціонування фурнітури.

4. Необхідно забезпечити надійне жорстке кріплення пластикового вікна в отворі за допомогою спеціальних кріпильних елементів: анкерів, дюбелів, шурупів монтажних і систем. Не допускається використання для кріплення пластикового вікна герметиків, клеїв, піноутеплювачів, будівельних цвяхів.

5. Конструкція вузлів примикання пластикового вікна до отвору повинна забезпечувати відведення дощової води і конденсату назовні і перешкоджати утворенню «містків холоду», що приводять до утворення конденсату на внутрішніх поверхнях віконних прорізів.

6. Закладення монтажних швів між вікном і косяками прорізу повинно бути щільним, герметичним, розрахованим на витримування кліматичних навантажень зовні і умов експлуатації всередині приміщення. Закладення монтажних швів вікна вимагає точного дотримання технології та використання якісних монтажних матеріалів: силіконових герметиків, ПСУС (попередньо стиснутих ущільнювальних стрічок), піноутеплювачів, ізолюючих пінополіуретанових шнурів та інших матеріалів, що мають гігієнічний сертифікат.
Якісне закладення монтажного шва вікна має три шари: зовні — захист від кліматичних впливів, всередині — утеплювач, з приміщення — пароізоляція. Герметизація шва вікна з боку приміщення повинна бути більш щільною, ніж зовні, не пропускає вологу всередину шва.

Якісна, грамотна установка вікон — запорука їх довговічної й бездоганної служби.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных