Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Замір вікон - виклик фахівця додому
Оформіть виклик інженера-замірника компанії Газда до себе додому у зручний для Вас час. Він детально вивчить всі питання, що стосуються Ваших вікон
Читати далі
Заміна склопакетів
Якщо вас не влаштовують ваші вікна, спеціалісти компанії Ґазда всього за 20 хвилин виправлять ситуацію
Читати далі
Ремонт вікон
Якщо Ваші вікна заподіюють Вам незручності, звертайтеся в нашу сервісну службу «Швидка віконна допомога»
Читати далі
  • 1
Ви прийняли рішення замінити свої старі вікна на нові - якісні, красиві, функціональні пластикові вікна.
Ми з задоволенням допоможемо Вам! 
Наша співпраця можна умовно розділити на кілька етапів. Дотримуючись їх, ми з Вами, як би  "сходинка за сходинкою"  просуваємося до досягнення наміченої мети - заміні старих вікон на нові металопластикові вікна. 
1
2
3
4
  • Зателефонуйте нам.
  • Досвідчений менеджер-консультант допоможе Вам з'ясувати, які саме пластикові вікна будуть відповідати всім Вашим вимогам. Для цього він задасть кілька запитань, відповіді на які сформулюють Ваші вимоги до нових пластикових вікон.
  • Менеджер порадить Вам  віконну систему, яка максимально відповідає Вашим запитам.
  •  Менеджер назве приблизні терміни виконання і приблизну вартість обраних Вами пластикових вікон.

Компанія «Газда» спеціалізується на виробництві та встановлення металопластикових вікон в Києві. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасним заводом з виробничими потужностями до 300 виробів на добу, сформували команду професіоналів, до якої входять майстри, які пройшли навчання в Академії Rehau, маємо багатий досвід роботи на українському віконному ринку. Все це дає можливість пропонувати нашим клієнтам додаткові послуги, в тому числі регулювання і ремонт пластикових вікон, заміну склопакетів у Києві тощо

Обов'язковий етап при замовленні ПВХ-вікон - здійснення замірів

Професійні віконники ніколи не приступають до виготовлення віконної конструкції до здійснення точних вимірів на об'єкті. Це обов'язкова робота, яка дозволяє заміряти габарити віконного (або балконного) отвору, глибину укосів, визначити інші індивідуальні особливості, прямо або побічно впливають на вибір вироби та / або їх підсумкові параметри.

Заміна вікон в Києві без попередніх вимірів на об'єкті неможлива. Тому, якщо ви збираєтеся поставити металопластикові конструкції, зателефонуйте нам і замовте виїзд замірника. Профільний фахівець компанії «Газда» приїде до вас у зручний, заздалегідь узгоджений час. Крім вимірів він проконсультує щодо вибору продукції, яка допоможе вирішити завдання клієнтів.

Регулювання і ремонт вікон в Києві

ПВХ-вікна вважаються максимально надійними, довговічними і не вибагливий. Але навіть їм періодично необхідно сервісне обслуговування. Здійснити ремонтні роботи (замінити зношені компоненти) або внести корективи металопластикових вікон готові досвідчені фахівці «Газда». На відміну від інших ремонтників, ми пропонуємо гарантію на виконані роботи до 12 місяців, що є додатковим підтвердженням якості.

До основних напрямів ремонту пластикових вікон в Києві можна віднести наступне:

  • · Регулювання стулок (по мірі притиску, усунення перекосів і т.д.);
  • · Заміна віконних або дверних ручок;
  • · Роботи по додатковій герметизації отвору (підвіконня, стиків, відливу і т.д.);
  • · Заміна зношених ущільнювачів;
  • · Установка і / або заміна елементів фурнітури (доводчиків, запорів, петель, декоративних накладок, замків);

Ремонт металопластикових вікон разом з майстрами «Газда» передбачає діагностику поломок, виконання регулювань, якщо вони дозволяють усунути дефект, заміну несправних деталей, консультації з питань належного догляду та профілактики збоїв в роботі.

Заміна склопакетів

Ще однією, набирає все більшої популярності послугою нашої компанії в Києві є установка нового склопакета замість наявного. Як правило, раніше подібні роботи були затребувані виключно при механічних пошкодженнях на стеклах (розбитті, появі тріщин і відколів). Зараз же заміна склопакета - це ще й ефективний спосіб модернізації наявного металопластикового вікна і підвищення таких його експлуатаційних якостей, як тепло- і звукоізоляція.

Встановивши замість звичайних стекол енергозберігаючі, можна підвищити показники опору теплопередачі мало не в 2 рази. В результаті взимку в квартирі буде тепліше, рахунки за комунальні послуги скорочуються, мікроклімат стає краще. При цьому вартість заміни склопакета істотно нижче, ніж установка повністю нового металопластикового вікна. Ще один незаперечний плюс - оперативність реалізації такої модернізації при повній відсутності будь-яких брудних робіт у вашій квартирі або будинку.

Дізнатися більше про всі пропоновані послуги «Газда» ви можете у відповідних розділах нашого веб-ресурсу. Там же ви знайдете прайси з розцінками основних робіт. З усіх питань ми готові проконсультувати вас і в телефонному режимі.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных