Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Замовити металопластикові вікна компанії ГАЗДА

Замовити металопластикові вікна компанії ГАЗДА
08.04.1970

Замовити пластикові вікна в компанії ГАЗДА Екозберігаючі вікна - означає придбати якісні та надійні пластикові вікна за розумну ціну без переплат, а також отримати повний комплекс послуг від виміру вікна до безкоштовного гарантійного обслуговування протягом 5 років.

Замовити пластикові вікна: 8 причин зробити це у нас

Замовити пластикові вікна в компанії ГАЗДА варто сюди через наступні випадки:

1. Надійні пластикові вікна

Пластикові вікна компанії ГАЗДА забезпечують надійну тепло- і звукоізоляцію, прості в догляді, міцні і протягом тривалого часу не потребують ремонту. Якість і надійність забезпечуються якісними німецькими комплектуючими (ПВХ-профіль REHAU, фурнітура МАСО), сучасним виробництвом (німецьке обладнання Fimtec) і 100% контролем якості.

2. Екозберігаючі пластикові вікна

Пластикові вікна компанії ГАЗДА відповідають найвищим екологічним стандартам виробництва вікон, прийнятим в Євросоюзі. Сприяючи енергозбереження та збереження ресурсів, одне ЕКОЗБЕРІГАЮЧІ пластикове вікно рятує дерево вагою 150 кг кожні 15 діб.

3. Наявність власного виробництва пластикових вікон

Віконна компанія ГАЗДА 7 років успішно працює на віконному ринку України, накопичивши великий досвід виробництва пластикових вікон, їх монтажу та сервісного обслуговування.

4. Широкий асортимент вікон і дизайнерських ідей

Пластикові вікна як стандартних, так і індивідуальних розмірів, мають різну конструкцію, колір і конфігурацію. Виготовлення пластикових нестандартних вікон дозволяє втілити практично будь-яку мрію.

5. Доступні ціни та система знижок на пластикові вікна

Замовляючи пластикові вікна в компанії ГАЗДА, Ви не переплачуєте, а купуєте надійні вікна при оптимальному співвідношенні ціни і якості. Наявність системи знижок і дисконтних карток для постійних покупців робить ціну на пластикові вікна ГАЗДА ще більш доступною.

6. Сервіс - від виміру до монтажу та обслуговування

Всі етапи робіт від заміру пластикових вікон до їх монтажу та обслуговування виконуються власними силами компанії з повною відповідальністю за результат. Співробітники компанії проходять професійне навчання і стажування в Академії REHAU - постійному партнерові компанії ГАЗДА.

7. Гарантійні зобов'язання компанії ГАЗДА

Компанія ГАЗДА надає безкоштовне гарантійне обслуговування на пластикові вікна: ПВХ-профіль - 5 років, склопакет - 5 років, фурнітура - 3 роки, комплектуючі - 1 рік.

8. Індивідуальний підхід в усьому

Компанія ГАЗДА використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Персональний менеджер-консультант безкоштовно проконсультує Вас з усіх питань, дасть рекомендації, запропонують Вам індивідуальний проект пластикових вікон, порадить, на чому можна заощадити, а на чому не варто.

Інженер-заміряє проведе вимір віконних прорізів і оцінить завдання з урахуванням архітектури будівлі, стану несучих конструкцій, дизайну внутрішніх інтер'єрів та інших параметрів. Для кожного вікна складається детальна специфікація, опис, що включає функціональні, технічні і декоративні характеристики пластикового вікна, а також його вартість.

Цінуючи Ваш час, компанія надає можливість замовити пластикові вікна, не виходячи з дому - наш кур'єр сам приїде до Вас.

Замовити пластикові вікна компанії ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна можна, зателефонувавши по телефону і отримавши кваліфіковану консультацію менеджера-консультанта або звернувшись до найближчого до Вас офісу компанії. Всі телефони і адреси - в розділі Контакти нашого сайту.

Замовити пластикові вікна в компанії ГАЗДА - просто, користуватися ними - зручно і комфортно.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку