Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Вибираємо металопластикові вікна: види відкривання

Вибираємо металопластикові вікна: види відкривання
08.04.1970

Металопластикові вікна - сучасні, зручні і функціональні конструкції. Комфортність і зручність в користуванні металопластиковими вікнами залежить від багатьох факторів, одним з яких є вид відкривання вікна.

Вибираючи металопластикові вікна, уважно підійдіть до вибору виду відкривання стулок вікна, з огляду на наступні фактори: розташування металопластикового вікна, кількість і розташування стулок вікна, їх зручність в експлуатації і обслуговуванні, питання безпечного відкривання стулок (наприклад, в дитячих кімнатах) і надійного замикання (в офісних та адміністративних приміщеннях).

Види відкривання стулок металопластикового вікна

За способом відкриття стулок металопластикові вікна діляться на:

  • поворотні;
  • відкидні;
  • поворотно-відкидні;
  • розсувні.

Найчастіше металопластикові вікна є багатостулковими (складаються з декількох стулок) і можуть відкриватися як одним способом, так і різними. При цьому зручність і функціональність металопластикових вікон істотно підвищується. Наприклад, якщо ваше металопластикове вікно складається з 3 стулок, то середня стулка може бути глухий (тобто не відкриватися), а крайні мати різні види відкривання. Такий вид металопластикового вікна є надзвичайно зручним як в експлуатації, так і обслуговуванні, а його вартість при цьому розумна і економічна за рахунок використання глухого елемента конструкції.

Одним з найбільш зручних і функціональних є поворотно-відкидний вид відкривання металопластикового вікна. Він дає можливість відкривати металопластикові вікна і в горизонтальній, і у вертикальній площинах, забезпечує зручне і безпечне провітрювання. Цей універсальний вид відкривання підходить практично для всіх металопластикових вікон, крім тих, які потребують певних обмеженнях, наприклад - металопластикові вікна на сходових прольотах, горищах і підвалах, в тісних приміщеннях або приміщеннях з підвищеним рівнем небезпеки. У таких приміщеннях краще встановлювати металопластикові вікна з відкидним видом відкривання, який дозволить провітрювати вікно, але не дасть його відкрити.

Зручним, функціональним і естетично привабливим є також розсувний вид откриваніяметаллопластікових вікон, коли стулки зсуваються по напрямних паралельно вікна. При цьому істотно заощаджується житловий простір, а скління може бути досить великого розміру з широкими стулками, які забезпечують велику кількість природного світла і надають приміщенню особливу стильність і комфортність. Цей вид відкривання вимагає установки спеціальної розсувний фурнітури, тому розсувні металопластикові вікна коштують дорожче, ніж поворотно-відкидні.

Компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна виготовляє металопластикові вікна високої якості з будь-яким видом відкривання за бажанням замовника. Наші менеджери-консультанти допоможуть підібрати найбільш прийнятний для вас варіант відкривання і комплектації металопластикового вікна.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку