Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Все, що потрібно знати про міжкімнатних пластикових дверях

Все, що потрібно знати про міжкімнатних пластикових дверях
14.06.2018
Пластикові міжкімнатні двері як і вікна з ПВХ все активніше залучають увагу потенційних покупців. Якщо раніше дверне полотно з такого матеріалу вибирали переважно для балконів, то сьогодні їх встановлюють в спальнях, вітальнях, ванних і т.д., розглядаючи нарівні з аналогами з масиву або МДФ.

Пластикові міжкімнатні двері як і вікна з ПВХ все активніше залучають увагу потенційних покупців. Якщо раніше дверне полотно з такого матеріалу вибирали переважно для балконів, то сьогодні їх встановлюють в спальнях, вітальнях, ванних і т.д., розглядаючи нарівні з аналогами з масиву або МДФ.

Конструктивні особливості

Міжкімнатні пластикові двері пропонуються у великому асортименті розмірів (по ширині і висоті), можуть застосовуватися в житлових кімнатах і офісах, так як непогано справляються з підвищеними навантаженнями. Рама являє собою пластикові профілі різної конфігурації, доповнені ребрами жорсткості (металевою арматурою) і повітряними прошарками (від 3 до 5 штук). Форма каркаса і всього полотна може мати будь-яку форму, аж до округлої, арочної або трапецієподібної.

Як металевої арматури в двері пластикові міжкімнатні, як правило, встановлюються профілі з оцинкованої сталі. Вони дають можливість встановити натискну рукоятку з замком, використовувати потужні петлі, а якщо потрібно, то і доводчики.

Чим хороші пластикові двері міжкімнатні?

До переваг дверних полотен з даного матеріалу відноситься наступне:

  • - різноманіття розмірів, форм, кольорів (за рахунок використання ламінування), фактур;
  • - різні варіанти заповнення: конструкція може бути глухий або ж оснащуватися світлопрозорими елементами;
  • - демократична вартість. Як показує практика, це одна з перших причин вибрати металопластикові двері міжкімнатні. Вартість таких дверних полотен істотно менше, ніж аналогів з алюмінію або дерева, при цьому терміни виготовлення також невеликі;
  • - високі експлуатаційні властивості: пластик не боїться зміни вологості, перепадів температур, захищений від грибка і цвілі, що дозволяє, наприклад, сміливо використовувати їх у ванній або на кухні;
  • - відмінні параметри звукопоглинання і теплоізоляції. Такі характеристики забезпечує використання гумових ущільнювачів;
  • - простота догляду. Якщо дерев'яні полотна потрібно періодично перефарбовувати, протирати пил тільки сухими ганчірками, то доглядати за міжкімнатними металопластиковими дверима легше, до того ж вони менш вибагливі.

Різновиди

Дверні полотна з ПВХ можна класифікувати за різними критеріями. До основних належать такі:

1. Вид заповнення. Виділяють глухі двері і з склінням. В якості останнього можуть використовуватися прозорі склопакети, а також кольорові або вітражне скло. Як правило, скління використовують зверху, хоча зустрічаються і інші рішення.

2. Спосіб відкриття. Металопластикові міжкімнатні двері за цим параметром поділяють на такі традиційні види:

  • - розкривні - найпопулярніший, простий і доступний варіант;
  • - розсувні - дозволяють економити простір і більш зручні. До різновидів подібного варіанту відкривання можна віднести складання по типу «гармошки».

Нагадуємо, що уточнити будь-які питання, що цікавлять деталі і замовити дверні полотна із пластику ви можете в компанії «Газда».

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку