Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Установка вікон в старих будинках

Установка вікон в старих будинках
08.04.1970

Установка вікон в старому фонді має свої особливості і труднощі. Хоча вікна в будинках старої споруди мають менший розмір, ніж вікна в панельних або цегляних будинках, їх установка може піднести неприємні сюрпризи.

Основна причина несподіваних труднощів при установці таких вікон - укоси. Коли вони оголюються після виїмки старої рами, то під шаром штукатурки виявляється все, що завгодно, в тому числі і ... пустота. В такому випадку кріпити вікна просто ні до чого!

Установка вікон в такій ситуації зажадає від монтажників прояви неабиякого майстерності та винахідливості у створенні міцної конструкції розпірок-розтяжок із заповненням пустот величезною кількістю піни. Або ж установка вікон взагалі відкладається, щоб попередньо зробити укоси.

Установка вікон - процес винятково важливий і відповідальний, що впливає на всю подальшу службу вікна, тому установка вікон повинна здійснюватися кваліфікованими фахівцями, що пройшли спеціальне навчання, а не «знайомими майстрами». До того ж, установка вікон, вироблена фахівцями компанії, в якій Ви придбали вікна - це додаткова гарантія не тільки на самі вікна, але і на їх установку.

Установка вікон фахівцями компанії ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна - це надійний монтаж високоякісних вікон та гарантійні зобов'язання на вікна та їх установку. Наші монтажні бригади проходять навчання в Академії REHAU, опановуючи сучасними методиками і необхідними знаннями, щоб навіть найскладніша установка вікон була проведена на належному рівні і з гарантованою якістю.

Звертайтесь до професіоналів!

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку