Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Встановлення вікон відповідно до ДСТУ

Встановлення вікон відповідно до ДСТУ
04.09.2017
Встановлення вікон грає надзвичайно важливу роль в забезпеченні їх якісної і довговічної експлуатації. Навіть самі найкращі пластикові вікна що виготовлені з високоякісних профільних систем і ефективних склопакетів, при неправильному встановленні або використанні

Встановлення вікон відповідно до ДСТУ

Встановлення вікон грає надзвичайно важливу роль в забезпеченні їх якісної і довговічної експлуатації. Навіть самі найкращі пластикові вікна що виготовлені з високоякісних профільних систем і ефективних склопакетів, при неправильному встановленні або використанні неякісних монтажних матеріалів, які можуть втратити багато своїх важливих якостей, а то і зовсім перетворитися в брак. По оцінці технічних спеціалістів, майже 80% рекламних акцій, що пов’язані з низькоякісним функціонуванням пластикових вікон, були викликані саме порушенням правил монтажу чи використанням неякісних ізоляційних та монтажних матеріалів.

При цьому значно погіршилась герметичність конструкції віконних монтажних швів, їх здатність приймати на себе температурні і деформаційні впливи, що, в свою чергу, чинило негативний вплив на тепло- звукоізоляційні якості пластикового вікна. Оскільки якісне встановлення вікон і правильний підбір монтажних матеріалів, що відповідають умовам експлуатації і конструкції конкретного стінового прорізу, настільки важливі, установлення вікон повинні робити тільки професіонали, що пройшли спеціальну підготовку.

Щоб пластикові вікна довго служили і не давали приводу для претензій, що вироблене встановлення вікон повинна відповідати прийнятому в Україні Державному національному стандарту, що закріплений в ДСТУ Б.В.2.6.-79:2009 «Шви монтажних вузлів примикань віконних блоків до стінних отворів. Загальні технічні умови». Цим нормативним документом регламентуються технології застосування систем ущільнення будівельних стиків ізоляційними матеріалами, а також технічних вимог до підготовки віконного прорізу перед встановленням вікна, кріпленням вікна до стіни, к конструюванню монтажного шву, його паро- і гідроізоляції, до використовуваних матеріалів.

ДСТУ також визначає відповідальність компанії, якою зроблене встановлення вікон: гарантійний строк на монтажний шов встановлюється в складеному договорі між виконавцем робіт і замовником, але повинен складати не менше 3-років з дати підписання акту здачі-прийому робіт (п. 10.2 ДСТУ Б.В.2.6-79:2009). При цьому гарантійний строк експлуатації монтажного шву складає не менше 20 років (п. 10.3). Компанія ГАЗДА встановлює вікна на високоякісному рівні, що відповідає вимогам ДСТУ, а також з урахуванням експлуатаційних і кліматичних особливостей кожного об’єкту.

Встановлення вікон робиться бригадами спеціалістів, що пройшли навчання в Академії REHAU, з застосуванням надійних ізоляційних матеріалів.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку