Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Установка вікон в осінньо-зимовий період

Установка вікон в осінньо-зимовий період
12.08.2017

Установка вікон - не менш важливий і відповідальний процес, ніж виробництво пластикових вікон. Від якості установки вікон залежить якість і надійність експлуатації пластикових вікон в подальшому. Неякісна установка вікон може звести нанівець переваги навіть найкращих пластикових вікон.

Існує думка, що установку вікна краще проводити в теплу пору року. Однак, установка вікон восени і взимку при скрупульозному дотриманні технологічних особливостей зимового монтажу дозволяє здійснити якісну установку вікон і при осінньому негода, і при зимовому морозі. Тому, якщо Ваші старі вікна прийшли в непридатність, не варто терпіти всю зиму в очікуванні весни, щоб встановити нові пластикові вікна.

Установка вікон в осінньо-зимовий період повинна проводитися фахівцями, які пройшли спеціальне навчання і володіють навичками зимового монтажу. Компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна має навчені монтажні бригади і спеціальне обладнання, що забезпечують якість і надійність установки вікон в будь-який час року.

Установка вікон в осінньо-зимовий період: технологічні особливості

Установка вікон в осінньо-зимовий період проводиться із застосуванням матеріалів, що містять противоморозні компоненти з широким спектром перепаду температур і зчіпних з дотичними поверхнями краще, ніж звичайні матеріали (наприклад, «зимова» піна, яка розширюється до температури - 15˚ С).

Всі підготовчі роботи по установці вікон (випилювання отворів у віконному профілі ПВХ для монтажних болтів і т.д.) проходять в приміщенні, і тільки потім проводиться установка вікна. Якщо ви боїтеся, що за час установки вікна приміщення сильно охолоне, то це не так - установка вікна професійною бригадою монтажників триває близько півтори години, з яких віконний проріз залишається відкритим не більше 30 хвилин.

Перевагою зимового монтажу є той фактор, що всі недоліки (протяг, запотівання) виявляються відразу після запінення отвору і тут же усуваються.

Установка вікон в осінньо-зимовий період компанією ГАЗДА

Установка вікон в осінньо-зимовий період без втрати якості здійснюється фахівцями компанії ГАЗДА®Екосберегающіе вікна, які пройшли навчання і професійну підготовку в Академії REHAU.

Установка вікон компанією ГАЗДА в осінньо-зимовий період має такі ж гарантійні зобов'язання, як і установка вікон в літній сезон, і є запорукою довговічною і якісної служби пластикового вікна на довгі роки.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку