Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Склопакети вікна - теплі, надійні, енергозберігаючі

Склопакети вікна - теплі, надійні, енергозберігаючі
08.04.1970

Склопакети вікна - його найважливіша складова частина. Саме склопакети вікна в значній мірі визначають тепло- і звукоізоляційні властивості пластикового вікна, а також його зовнішній вигляд.

Склопакети вікна: конструктивні складові

Склопакети вікна представляють собою блок з декількох стекол (від 2 до 4) з герметичними камерами між ними. Скло з'єднуються між собою по контуру за допомогою спеціальної дистанційної рамки і герметиків. Герметичні камери між стеклами заповнюються висушеним повітрям або іншим газом.

Склопакети вікна мають різні властивості, які залежать, по-перше, від їх конструктивних особливостей, по-друге, від типу скла, з якого вони виготовлені.

Склопакети вікна: конструктивні особливості

Склопакети вікна, які використовуються найчастіше - однокамерні і двокамерні склопакети.

Найпростіші склопакети вікна з двох стекол (однокамерні) дозволяють зменшити втрати тепла в приміщенні в порівнянні з традиційним подвійним склінням на 30-40% і знизити рівень шуму в 1,5 - 2 рази на (30-35 дБ). Конденсат (точка роси) в однокамерних склопакетах виникає при температурі на вулиці -5 ° С.

Склопакети вікна з однією камерою мають базовий розмір 4-16-4, де 4 - товщина скла, а 16 - відстань між стеклами (в міліметрах), загальна товщина однокамерного склопакети 24 мм. Склопакети вікна з однією камерою фахівці радять встановлювати в офісні будівлі та нежитлові приміщення, а також на балкони і лоджії. При склінні квартири все ж краще віддати перевагу двокамерним стеклопакетам.

Склопакети вікна з двома камерами зменшують тепловтрати на 40-50% і рівень шуму в 2,2 рази (36-38 дБ). Конденсат в двокамерних склопакетах виникає при температурі на вулиці -18 ° С. Товщина двокамерного склопакета від 24 до 44 мм. Відстані між стеклами в двокамерному склопакеті роблять різними, що підсилює звукоізоляційні характеристики вікна. Для погашення звукового відгуку в двокамерних склопакетах використовують також скла різної товщини (4, 6 мм) і переважно якісно різні (триплекс і ін.).

Склопакети вікна, що складаються з трьох або чотирьох камер, добре зберігають тепло, але через них гірше проникають сонячні промені, і приміщення стає темніше.

Склопакети вікна: типи скла

Склопакети вікна виготовляються з різних видів скла, від яких залежать їх властивості:

1. Енергозберігаючі склопакети вікна - комплектуються нізкоеміссионнимі стеклами, що володіють здатністю відображати теплове випромінювання. У холодну пору року такі склопакети вікна не дають тепла йти з квартири на вулицю, а влітку, навпаки, не пропускають до приміщення тепло зовні.

У порівнянні зі звичайними склопакетами, енергозберігаючі склопакети вікна скорочують тепловтрати більш ніж на 30%. Енергозберігаючі склопакети вікна дозволяють економити на опаленні взимку, кондиціонуванні влітку і на освітленні в денний час доби, так як володіють прекрасними светопронікающімі даними.

2. Захисні склопакети вікна (протиударні) - комплектуються загартованим склом, що володіє підвищеною міцністю до ударів і перепадів температури. При руйнуванні загартоване скло розпадається на маленькі безпечні осколки з тупими краямі.Защітние склопакети вікна можуть комплектуватися також триплекс - склом, що складається з декількох шарів, з'єднаних плівкою, яка надає склу велику еластичність і міцність. Якщо ж таке скло руйнується, то плівка перешкоджає розльоту осколків і захищає від можливих травм.

3. Сонцезахисні склопакети вікна - комплектуються тонованим склом, що володіє здатністю знижувати пропускання світлової або сонячної енергії. По механізму дії сонцезахисні склопакети вікна поділяють на переважно відображають випромінювання і переважно поглинають випромінювання.

4. пожежостійкість склопакети вікна - комплектуються армованим склом, що володіє пожежостійкими властивостями завдяки металевій сітці, яка під час пожежі утворює ефективну перешкоду диму і гарячим газам. Навіть якщо під час пожежі таке скло трісне, арматура утримає його на місці, запобігаючи тим самим поширення вогню.

Склопакети вікна заповнюються висушеним повітрям, але для поліпшення теплоізолюючих характеристик можуть також заповнюватися інертними газами (найчастіше аргоном або криптоном).

Ціни на склопакети вікна коливаються в залежності від комплектації, конструктивних особливостей і виду скла. Підібрати найбільш підходящі Вам за комплектацією і ціною склопакети вікна допоможуть наші менеджери-консультанти в найближчому до вас офісі компанії ГАЗДА Екозберігаючі вікна.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку