Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Склопакет: критерії вибору

Склопакет: критерії вибору
14.03.2018
Від якості придбаних склопакетів залежить те, наскільки якісно вікна будуть виконувати свою функцію в будинку, офісі або іншому комерційному будинку. Тому, перш ніж замовити склопакет, вивчіть властивості товару, що цікавить. Це дозволить зробити вибір усвідомлено і з урахуванням всіх ваших побажань, а також потреб.

Від якості придбаних склопакетів залежить те, наскільки якісно вікна будуть виконувати свою функцію в будинку, офісі або іншому комерційному будинку. Тому, перш ніж замовити склопакет, вивчіть властивості товару, що цікавить. Це дозволить зробити вибір усвідомлено і з урахуванням всіх ваших побажань, а також потреб.

У компанії «ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна» ви знайдете склопакети різних видів. Клієнтам пропонується лояльна вартість товару, завдяки якій ви можете зробити замовлення з відчутною вигодою для себе. Додаткова перевага полягає в тому, що на нашому сайті є калькулятор підрахунку вартості вікон - ви вводите необхідні параметри і відправляєте нам заявку на розрахунки, а ми зв'язуємося з вами і повідомляємо ціну. Це дуже зручно. Якщо ж поки ви хочете ознайомитися з базовою інформацією про види склопакетів, пропонуємо її вашій увазі.

Склопакет: купити продукцію з правильним підбором її виду

Найпопулярніші різновиди склопакетів такі:

  • Однокамерні. Вони являють собою герметичну конструкцію, яка складається з двох стекол.
  • Двокамерні. В даному випадку мова йде про три стеклах. Ширина між ними буває різною. Незважаючи на те, що надійні виробники виготовляють якісні однокамерні склопакети, двокамерні варіанти більш практичні по ряду причин. Так, вони забезпечують набагато більший захист від шуму і допомагають краще зберігати тепло. Це дозволяє власникам таких вікон насолоджуватися комфортом і їх хорошим захистом. З двокамерним склопакетом будинку буде тепліше і тихіше.

Дана класифікація не є вичерпною. Тому пропонуємо далі ознайомитися з можливими додатковими властивостями, що замовляються вами вікон.

Склопакет: купити в компанії «Газда»

Якщо вас цікавить дійсно якісний склопакет, ціна на нього буде залежати не тільки від безпосереднього типу, але і від додаткових властивостей. Якщо вікно забезпечує більший захист, воно буде коштувати дорожче. Але ця інвестиція в повній мірі виправдана.

Важливою складовою частиною асортименту нашої компанії є енергозберігаючі склопакети. «Секрет» таких вікон полягає в тому, що вони володіють спеціальним покриттям, що відображає інфрачервоні промені. За рахунок цього зберігається до 40% тепла. А вид таких вікон нічим не відрізняється від виду звичайних. Якщо розглянути придбання даного товару з точки зору початкової економії, то показник буде не на його користь. Але це тільки поверхневе враження. Вклавши один раз інвестицію в придбання енергозберігаючого склопакета, ви не тільки забезпечите більше тепла в холодну пору для приміщення, але і зможете економити на опаленні. Така економія буде не разовою, а постійною. Тому слід звернути увагу на можливість покупки продукції з даної категорії.

Додаткові властивості вікон

В даному сегменті ринку є й інші види склопакетів, які мають додатковими характеристиками. Наприклад, ударостійкі виробляються з загартованого скла. Також бувають вікна з багатошарового скла, які володіють посиленим захистом від механічних пошкоджень.

Шумоізолюючі вікна створюються за рахунок потовщеної скла. Як правило, його товщина більше 6-ти міліметрів.

Бувають також тоновані і дзеркальні склопакети. Вони гарні для тих, хто шукає мінімізації видимості з вулиці. Приватний простір з такими вікнами набагато краще захищена, ніж зі звичайними.

Склопакети SILVERSTAR SELEKT

Також компанія «ГАЗДА» пропонує своїм покупцям склопакети SILVERSTAR SELEKT з комбінацією функцій тепло- і сонцезахисту. Такі вікна забезпечать вам комфорт в приміщенні. Удома вони додадуть більше затишку, на роботі посприяють спокійній обстановці, щоб співробітники могли виконувати свої обов'язки без впливу зайвих подразників.

Вікно - це товар, який купується на довгі роки. Тому слід максимально ретельно підходити до його вибору. Сподіваємося, представлена ​​інформація дала вам більше знань для усвідомленої покупки, а калькулятор дозволить прорахувати вартість товару. Ласкаво просимо в компанію ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна!

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку