Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

REHAU - пластикові вікна, які випередили час

REHAU - пластикові вікна, які випередили час
08.04.1970

Пластикові вікна REHAU є продуктом сучасного виробництва, яке ніколи не зупиняється на досягнутих результатах і продовжує рухатися по шляху вдосконалення. Концерн REHAU ─ це лідер європейського ринку віконних конструкцій, постійно працює над поліпшенням якості продукції, пропонуючи нові рішення з масою переваг.

Пластикові вікна REHAU мають безліч конструктивних особливостей, що дозволяють втілити в життя навіть самі креативні дизайнерські ідеї, які ще недавно здавалися нездійсненними. В основі пластикових вікон REHAU лежить якісний багатоінсценує профіль. ПВХ-профіль REHAU виготовлений таким чином, що здатний витримувати досить великі навантаження, не деформуючись з плином часу.

Однією з останніх інноваційних розробок, що заслужила найвищі оцінки, стали пластикові вікна REHAU GENEO. Відсутність сталевого армування в рамі вікна REHAU GENEO має цілий ряд переваг. По-перше, таке рішення робить конструкцію на 40-50% легше, щодо ваги аналога з армуванням, що спрощує установку вікон. По-друге, дана особливість покращує теплоізоляційні якості пластикових вікон, запобігаючи тепловтрати в холодну пору року.

Пластикові вікна REHAU GENEO створені з нового матеріалу RAU FIPRO, основною областю застосування якого є виробництво деталей для авіабудівної та автомобілебудівної промисловості. Завдяки використанню RAU FIPRO вдається досягти виняткової міцності і довговічності віконних конструкцій.

Пластикові вікна REHAU GENEO можуть виступати одночасно в ролі прикраси і захисту будинку, створюючи в приміщенні сприятливу атмосферу і відчуття власної безпеки. Професійно виконаний монтаж, який відповідає всім нормативними вимогами, захистить вас від вуличного шуму і пилу. Пластикові вікна REHAU GENEO - це оптимальний вибір як для жителів мегаполісів, так і для власників заміського житла.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку