Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Розсувні віконні системи: переваги та різновиди

Розсувні віконні системи: переваги та різновиди
13.06.2018
Більшість сучасних металопластикових вікон комплектуються як глухими, так і поворотно-відкидними стулками (або ж просто орними). Але ці варіанти відкривання є далеко не самими зручними і практичними.

Більшість сучасних металопластикових вікон комплектуються як глухими, так і поворотно-відкидними стулками (або ж просто орними). Але ці варіанти відкривання є далеко не самими зручними і практичними. Власне тому сучасні розсувні віконні системи поступово набирають популярність, оскільки володіють незаперечними перевагами, а також позбавляються від раніше існуючих недоліків. Ми поговоримо про те, які сильні сторони розсувних вікон і які їх види можуть зацікавити потенційного покупця.

Переваги розсувних віконних систем:

  • 1. Основний і найочевидніший плюс - це економія простору. Зсувні конструкції не вимагають багато місця для відкривання, що часто є важливим фактором в невеликих кімнатах, де кожен сантиметр простору на рахунку.
  • 2. Покращена ергономіка. Розсувні віконні системи в Києві стають затребувані і тому, що не вимагають особливих зусиль для провітрювання, на підвіконні можна зберігати будь-які речі, не знімаючи або переміщаючи їх. До того ж звичайна орна стулка може пошкоджувати меблі знаходиться поруч, обмежувати доступ до різних об'єктів або захаращувати прохід. Розсувні вікна виключають подібні складнощі.
  • 3. Універсальність і естетична привабливість. Використовувати розсувні системи можна в будь-якому приміщенні, незалежно від його габаритів, функціональності, стилістики оформлення. Подібні конструкції можуть мати самі різні розміри і забарвлення (за рахунок використання ламінування), добре виглядають як з вулиці, так і зсередини.
  • 4. Гарне пропускання світла. Розсувні віконні системи не передбачають наявності імпостов і перегородок, при цьому ширина стулки може бути до 1,5 метра, а висота - до 2,5 м. Все це мінімізує площу профільних елементів на користь скляних, тобто прозорих, що пропускають світло.
  • 5. Безпека і надійність. Сучасні розсувні вікна припускають використання якісних ПВХ-конструкцій, які оснащуються спеціальною противовзломной фурнітурою, мають збільшений термін служби (від декількох десятиліть користуванні за умови правильного своєчасного догляду).

Використання пластикового профілю також дозволяє забезпечити необхідний рівень теплоізоляції, що ще недавно вважалося слабким місцем розсувних віконних систем.

Види розсувних механізмів

Залежно від механізму закриття розсувні системи діляться на:

  • підйомно-зсувні. Для відкриття послаблюється притиск, після чого стулка легко зміщується вбік по направляючої. Для замикання після опускання стулки замкові ущільнення змикаються. Передбачаються дві напрямні (може бути і третя - забезпечує рух москітної сітки);
  • похило-зсувні. Механізм більше нагадує класичний орної. Рух стулки відбувається по 2-м напрямних: спочатку йде похиле рух на користувача, а потім вже в сторону. Замикання відбувається за рахунок стандартної фурнітури, використовуваної в ПВХ вікнах.

Є й інші механізми (гармошка - застосовується для дверей), вертикально-зрушення (популярна в Англії). Щоб дізнатися більше деталей про розсувні віконні системи, ціна яких вас приємно здивує, зв'яжіться з представниками «Газда».

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку