Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

ПВХ-профіль і вимоги якості

ПВХ-профіль і вимоги якості
08.04.1970

Пластикові вікна надійні і довговічні, мають високу тепло-і звукоізоляцією, забезпечуючи тепло і комфорт в приміщенні. Основа якісного пластикового вікна - якісний ПВХ-профіль. Саме від якості ПВХ-профілю, використаного в пластиковому вікні, залежить багато в чому якість всієї віконної конструкції.

ПВХ-профіль пластикового вікна

Якісний ПВХ-профіль, як запорука якості пластикового вікна, повинен володіти стабільністю характеристик і відповідати всім основним параметрам будівельних норм.

Особливо важливою характеристикою якості ПВХ-профілю пластикового вікна є товщина зовнішніх стінок профілю. Товщина зовнішніх стінок профілю пластикового вікна для житлових приміщень повинна бути не меньше3,0 ± 0,2 мм, що забезпечує високі статичні показники пластикового вікна і міцність зварного шва.

Пластикові вікна представлені на ринку України різними виробниками і профільними системами. На жаль, ряд виробників, прагнучи здешевити продукцію, виробляють профіль зі зменшеною товщиною зовнішніх стінок (2,7 мм, 2,5 мм або навіть менше), що самим негативним чином позначається на якості пластикового вікна.

Пластикові вікна: якість і товщина зовнішніх стінок ПВХ-профілю

Зменшення товщини зовнішніх стінок ПВХ-профілю в так званих «економ-системах» тягне за собою такі порушення показників якості пластикового вікна (за даними Німецького інституту полімерних матеріалів SKZ Stіttgart):

Зменшення міцності зварного шва більше ніж на 20%.

Ослаблення міцності кутових з'єднань на 25%.

Скорочення терміну служби кутових з'єднань, а, отже, скорочення часу безпечної експлуатації вікна.

Зменшення стійкості до впливу атмосферних впливів, зменшення ударної міцності.

Неможливість встановлення гарного потужного склопакета в профіль з невеликою товщиною стінки, тому що це загрожує прогином пластикового вікна і виходом його з ладу.

Підвищена чутливість до механічних пошкоджень в процесі транспортування і установки пластикових вікон.

Суттєве зменшення можливостей виготовлення віконних конструкцій в зв'язку з технологічними обмеженнями.

Гарантом якості профілів пластикового вікна, вироблених в Німеччині за європейськими стандартами (в тому числі і профілю REHAU), є наявність у них знака якості RAL, що регламентує параметр товщини зовнішніх стінок не менше 3-х міліметрів.

Пластикові вікна компанії ГАЗДА і параметри ПВХ-профілю

Пластикові вікна компанії ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна виробляються з ПВХ-профілю німецького концерну REHAU, що відповідає всім параметрам якості європейських стандартів.

Товщина зовнішніх стінок ПВХ-профілю 3 +0,2 мм. Профіль порожній усередині і має кілька внутрішніх камер, заповнених повітрям. Наявність камер підвищує теплоізоляційні показники пластикового вікна, а їх кількість, розміри і розташування визначаються технічним розрахунком.

Пластикові вікна компанії ГАЗДА, створені з дотриманням всіх норм і технологічних стандартів, забезпечать комфорт і затишок у вашому будинку на довгі роки.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку