Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Протимоскітна сітка

Протимоскітна сітка
08.04.1970

З настанням літнього сезону з'являється необхідність захистити житлові та офісні приміщення від попадання комах, які своєю появою можуть зіпсувати нам не тільки настрій, але і несуть небезпеку для нашого здоров'я. У вирішенні цієї проблеми може допомогти установка москітної сітки віконної компанією ГАЗДА.

Протимоскітна сітка - легка алюмінієва конструкція з натягнутою сіткою - здатна захистити приміщення не тільки від настирливих комах, але і від тополиного пуху, великої пилу, частково крапель дощу, сторонніх предметів (сигаретні недопалки, пластикові пакети і т.д.), які можуть падати c верхніх поверхів. Також сітка перешкоджає випаданню з вікон домашніх тварин і предметів. При всьому цьому не заважає нормальній циркуляції повітря, що не порушує дизайн інтер'єру, має естетичний вигляд.

Крім всіх перерахованих вище достоїнств, сітка стійка до впливу вологи, ультрафіолетового випромінювання, високих температур, зносостійка. Вона зручна і проста у використанні; надійно кріпиться і фіксується в віконному отворі, її зручно знімати і ставити назад.

Сервісна служба віконної компанії ГАЗДА пропонує виготовлення, встановлення та гарантійне обслуговування москітних сіток.

Установка москітної сітки - це спокійний і безпечний сон в літню ніч з відкритим вікном.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку