Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Підвіконня в ансамблі вікна

Підвіконня в ансамблі вікна
08.04.1970

Естетичний вигляд металопластикового вікна залежить від якості і зовнішнього вигляду великої кількості віконних атрибутів, одним з яких є підвіконня.

Підвіконня, якість його установки грають ключову роль в ансамблі всього вікна. І саме тому вибору і установці підвіконня слід приділити належну увагу.

Найчастіше при виготовленні підвіконь віддають перевагу ламінованим ДСП і ПВХ, так як підвіконня з цих матеріалів мають велику кількість переваг перед підвіконнями, виготовленими з інших матеріалів.

Підвіконня на основі ДСП міцні і зносостійкі. Вони витримують великі навантаження, термостійкі, поверхня підвіконь не дряпається завдяки нанесенню захисного шару ламінату.

Пластикові підвіконня з ПВХ за своїми технічними і естетичним характеристиками нічим не поступаються підвіконням з ДСП. Пластикові підвіконня з ПВХ виготовляють методом екстузіі. Їх поверхню, як і у підвіконь з ДСП, покрита зносостійким ламінатом. ПВХ-підвіконня не бояться вологи, стійкі до механічних пошкоджень. Завдяки міцній стільникового конструкції, вони не піддаються усадці, відрізняються низьким коефіцієнтом теплового розширення.

З вікнами ПВХ також можна встановлювати підвіконня, виготовлені з масиву дерева, штучного або натурального мармуру і граніту, і інших досить рідкісних матеріалів, які сьогодні відносяться до розряду екзотичних (туф, морська галька, металізовані сплави і тд.).

Вибираючи і встановлюючи підвіконня, необхідно враховувати той факт, що ширина підвіконня залежить від глибини віконного отвору, випуск зі стіни в приміщення повинен бути не більше 5 см, інакше в опалювальний сезон на поверхні склопакета буде з'являтися конденсат. Але якщо є необхідність в установці підвіконня з великим випуском, то його потрібно оснащувати вентиляційної гратами, відновлює правильний теплообмін. Монтувати підвіконня слід лише після установки і задування піною вікна, але до обробки укосів. Прилаштовувати дошку до нижньої частини отвору потрібно так, щоб між нею і вікном залишався зазор (мінімум 2 см), в який буде задуватися піна. Встановити підвіконня можна трохи з ухилом в бік приміщення (3-5 см на 20 см ширини дошки). Важливо, щоб підвіконня обов'язково заходив під вікно, а не чинив опору в нього. Щілини в зоні прилягання підвіконня найчастіше замазують силіконом.

Встановлюючи підвіконня, для герметизації щілин фахівці радять використовувати рідкий пластик, який випускають виробники профілю для закладення тріщин в рамах і стулках з ПВХ. А після установки, коли все застигне, підрізавши піну, цілком можна заштукатурити простір під підвіконням клеєм для плитки.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку