Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна в дизайнерських трендах 2014 року

Пластикові вікна в дизайнерських трендах 2014 року
08.04.1970

Пластикові вікна, будучи невід'ємною частиною організації житлового простору і облаштування інтер'єру, незмінно привертають увагу дизайнерів як об'єкт вираження дизайнерської думки. Величезні можливості конструктивних і декоративних рішень для вікон дозволяють створювати оригінальні і привабливі рішення як для будинків індивідуальної забудови, так і для типових багатоповерхових будівель.

У році, що минає 2014 року можна виділити певні тенденції, до яких вдавалися дизайнери, проектуючи і декоруючи пластикові вікна. Перш за все, це великі розміри вікон і панорамний тип скління, домінуючі в сучасній архітектурі останнього десятиліття.

Пластикові вікна стають не тільки більше, але і естетичніше: більш вузькі профільні системи поступаються більше площі склопакету, що дозволяє пропускати більше світла в приміщення, наповнюючи його повітрям і природним освітленням, а також відкриваючи красивий панорамний вид з вікна.

Пластикові вікна нестандартних форм - наступна тенденція, що відкриває великий простір для самовираження дизайнерських ідей і створення ексклюзивних будівель. Грамотна комплектація таких вікон дозволяє створити не тільки оригінальні, але і функціональні конструкції, якими буде зручно користуватися при будь-якій формі вікна.

Екологічність і енергоефективність пластикових вікон, яким останні роки приділяється підвищена увага, також знайшли свій відгук у дизайнерських трендах 2014 року. При проектуванні вікон розробники звертають увагу на специфікації в контексті енергоефективності, на якість і екологічність матеріалів, їх структуру і стабільність.

«Екологічна» тема затребувана також і при декоруванні пластикових вікон: натуральні матеріали і кольори, велика кількість природних зелених і м'яких бежевих відтінків в тканинах портьєр і аксесуарів для вікон (жалюзі, ролети, рулонні штори) підкреслюють екологічність, створюють позитивний настрій і затишну атмосферу.

Значним трендом в оформленні пластикових вікон є колірний акцент: білий колір все частіше замінюється іншими квітами, гармонують як з інтер'єром, так і із загальною дизайнерською концепцією будівлі. І якщо в попередні роки це були в основному кольору, що імітують деревні породи (дуб, сосна, бук), то тепер все частіше віддається перевага сміливим відтінкам, що створює колірні контрасти в віконному отворі.

Особливим дизайнерським трендом 2014 року стало застосування чорного кольору в оформленні пластикових вікон, який надає інтер'єру (особливо, оформленому в стилі мінімалізм, хай-тек, футуризм) особливу вишуканість, елегантність і шик. Чорний колір доповнюється комбінацією інших квітів: насиченими відтінками сірого, пастельними тонами і, звичайно ж, контрастним білим.

Пластикові вікна компанії ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна є сучасними технологічними конструкціями, здатними втілити будь-які дизайнерські ідеї і розробки по створенню неповторного і гармонійного простору, в якому комфортно, красиво і приємно жити!

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку