Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна: теплозберігаючі технології

Пластикові вікна: теплозберігаючі технології
08.04.1970

Пластикові вікна є ефективним вирішенням проблеми теплозбереження в приміщеннях різного типу. Житло, де встановлені пластикові вікна, можна назвати теплосберегающей системою, так як створена ізоляція від зовнішнього середовища.

Пластикові вікна з енергозберігаючими елементами спочатку виготовлені для експлуатації в умовах тривалих холодів. Для поліпшення теплоізоляційних характеристик вікна можна збільшити кількість камер склопакета (двокамерний енергозберігаючий). Найкраще поставити пластикові вікна Rehau-euro 70 (п'ятикамерний профіль), тоді можна розраховувати на відповідність ефективності віконних систем умов експлуатації.

На сьогоднішній день виробництвом можуть випускатися теплозберігаючі пластикові вікна з низькими коефіцієнтами теплопровідності. Плюс до всього, такі пластикові вікна оснащуються нізкоеміссионнимі стеклами, які відображають інфрачервоне випромінювання всередину приміщення.

Пластикові вікна ─ це творці сприятливого мікроклімату будівель в період зимових холодів. Пластикові вікна компанії ГАЗДА мають високі показники теплозбереження, що дозволить Вам заощадити на енергоносіях, необхідних для опалення приміщень.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку