Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна - технологічні конструкції

Пластикові вікна - технологічні конструкції
11.04.2017

Пластикові вікна виготовляються з ПВХ-профілю, який відмінно адаптується до різних кліматичних умов і режимів експлуатації. Універсальність ПВХ-профілю дозволяє робити пластикові вікна з різною кількістю камер, різної монтажною глибиною конструкції і всілякими типами відкривання.

Пластикові вікна, завдяки можливостям екструдованого пластику, можуть бути фігурними, арочними, круглими і купувати таке колірне рішення, яке побажає замовник. Ламінована поверхня ПВХ-профілю ─ це довговічне покриття, не втрачає колір під впливом природних факторів.

Пластикові вікна мають відмінні експлуатаційні характеристики і низку переваг. Перш за все, пластикові вікна легкі в догляді і не потребують фарбування, а також додаткового утеплення в зимовий період. Пластикові вікна забезпечують високий рівень герметичності і звукоізоляції, що так необхідно для сучасних міст. Пластикові вікна при пожежі здатні витримати досить високу температуру і вплив відкритого полум'я.

Ще одним позитивним якістю пластикових вікон є їх довговічність. Пластикові вікна забезпечуються тривалим гарантійним терміном, який становить десятки років. Пластикові вікна протистоять морозів і палючому сонцю, завдяки міцності пластика. Плюс до всього пластикові вікна екологічні, що дозволяє їх використовувати для скління медичних і дитячих установ.

Пластикові вікна є високотехнологічними конструкціями, створеними сучасним виробництвом для будь-яких видів будівництва. Пластикові вікна компанії ГАЗДА - це великий вибір віконних конструкцій всіляких форм і конфігурацій на будь-який смак.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку