Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна: склопакет зі спеціальним покриттям

Пластикові вікна: склопакет зі спеціальним покриттям
17.04.2017

Вікна REHAU від ГАЗДА - вся інформація на сайті віконної компанії

Пластикові вікна створені для забезпечення комфорту і затишку у Вашій оселі, що можливо тільки при наявності якісних і надійних комплектуючих. Кожен елемент, встановлений на пластикові вікна, проходить численні випробування в спеціальних лабораторіях для поліпшення своїх характеристик. Компанії, які виробляють пластикові вікна, застосовують різні інноваційні технології для створення безпечних віконних конструкцій.

Пластикові вікна, оснащені склопакетом із спеціальним покриттям - це відмінне рішення для тих, хто хоче убезпечити свій будинок від небажаних наслідків після сильного удару в вікно. Особлива плівка, наклеєна на скло, не дозволяє склу розлітатися на осколки, тим самим, знижуючи ризик отримання травм і порізів. Захищене плівкою скло, яким комплектуються пластикові вікна, залишається в рамі після удару, або випадає цільним шматком. Пластикові вікна також можуть доповнюватися вогнетривкими плівками, що витримують відкритий вогонь до 45 хвилин.

Пластикові вікна з захищеним плівкою склом - це ще й відмінне теплозбереження, яке так необхідно для енергоефективного будівництва. Такі пластикові вікна рекомендується встановлювати як в старих будинках, так і при зведенні нових об'єктів. Пластикові вікна з підвищеним ступенем енергозбереження вимагають відповідної вентиляції, тому слід заздалегідь продумати питання провітрювання.

Пластикові вікна є безпечними конструкціями, створеними для захисту Вашого будинку від несприятливих факторів навколишнього середовища. Менеджери-консультанти компанії ГАЗДА допоможуть Вам вибрати пластикові вікна, які будуть відповідати всім Вашим вимогам.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку