Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна зі склопакетом Silverstar Select: більше світла, більше життя

Пластикові вікна зі склопакетом Silverstar Select: більше світла, більше життя
08.04.1970

Сучасні пластикові вікна мають високі захисні і функціональними якостями, які постійно вдосконалюються, завдяки розвитку нових технологій і матеріалів.

Пластикові вікна, оснащені склопакетами Silverstar Select - це високотехнологічні мультифункціональні конструкції, які насичують приміщення світлом, захищаючи його при цьому від несприятливих зовнішніх впливів як холоду, так і надлишкового сонячного випромінювання.

Функціональні характеристики склопакета Silverstar Select володіють наступними параметрами:

  • високий рівень світлопропускання LT-Wert 73%;
  • низький рівень пропускання сонячної енергії g-Wert 43%;
  • ідеальний коефіцієнт теплопровідності Ug-Wert 1,1 Вт / м2К;
  • нейтральний колір і прозорість;
  • інноваційна дистанційна рамка ACS +, яка запобігає утворенню конденсату на внутрішній поверхні склопакета в крайовій зоні;
  • інноваційне мультифункціональний покриття SILVERSTAR COMBI, що знаходиться всередині склопакета і захищене від пошкодження, завдяки чому термін служби покриття дорівнює терміну служби самого склопакета;
  • істотне скорочення витрат на обігрів приміщення взимку і кондиціонування влітку.

Пластикові вікна, оснащені склопакетами Silverstar Select, є ідеальним рішенням для будь-якого типу об'єктів і інфраструктури. Особливо актуальні вони при великих площах скління, звернених на сонячну сторону будівель, так як ефективно захищають від перегріву і надмірного сонячного впливу.

Компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна пропонує своїм замовникам високоякісні пластикові вікна зі склопакетами Silverstar Select для створення комфортного мікроклімату в приміщеннях, надійно захищених від втрат тепла взимку і надмірного сонячного випромінювання влітку.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку