Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна REHAU як елемент офісу

Пластикові вікна REHAU як елемент офісу
08.04.1970

Пластикові вікна є невід'ємною частиною сучасного офісу. Пластикові вікна REHAU забезпечують комфорт і затишок в приміщенні, що так необхідно для створення сприятливої ​​робочої обстановки. Крім усього, пластикові вікна REHAU відмінно вписуються в будь-який інтер'єр, дозволяючи дизайнерам втілювати свої ідеї.

Пластикові вікна REHAU: економічні конструкції

Пластикові вікна REHAU ─ це продукт використання високих технологій, який має позитивний економічний ефект. Будь-який керівник прагне збільшити прибуток компанії і зменшити витрати на утримання офісу. Сучасні пластикові вікна REHAU відповідають всім вимогам для енергоефективного будівництва, перетворюючи приміщення в ізольовану від тепловтрат систему. Встановивши пластикові вікна REHAU в офісі, можна мінімізувати витрати на додаткове опалення будівлі, відмовившись від використання небезпечних обігрівальних приладів. Енергозберігаючий склопакет, встановлений на вікна REHAU, скорочує втрати енергії на 50%.

Пластикові вікна REHAU оснащені системою провітрювання, що знижує витрати на кондиціонування і запобігає шкідливі протяги. Наявність пластикових вікон в приміщенні дозволяє забезпечити комфортні умови для роботи персоналу, тим самим збільшуючи продуктивність праці.

Пластикові вікна REHAU: звукоізоляція офісу

Пластикові вікна REHAU відмінно ізолюють приміщення від зовнішнього шуму, яким так насичений сучасний мегаполіс. При високому рівні шуму (понад 90дБ) людина вже не може нормально працювати, тому необхідно знизити вплив цього несприятливого фактора. Компанія ГАЗДА пропонує організаціям, які знаходяться в жвавих районах населених пунктів, пластикові вікна REHAU з шумоизолирующим склопакетом. Такий склопакет, за рахунок герметичності своєї конструкції, затримує звукові хвилі, приглушаючи звуковий резонанс.

Звукоізолюючий склопакет складається з скла різної товщини і конфігурації, що доповнюється наявністю дистанційної рамки, від якої залежить ступінь шумозахисту вікна REHAU.

Пластикові вікна вже давно стали нормою для скління офісних приміщень, забезпечуючи всі умови для стабільної роботи персоналу. Пластикові вікна REHAU за рахунок своїх конструкційних особливостей створюють комфорт і затишок на робочому місці, одночасно економлячи активи компанії.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку