Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна: промерзання склопакета

Пластикові вікна: промерзання склопакета
11.04.2017

Пластикові вікна в холодну пору року можуть піддаватися випадання конденсату. Якщо зовнішня температура скла стає дуже низькою, то волога перетворюється в полій. Основною причиною промерзання пластикових вікон є висока вологість повітря в приміщенні, що можна запобігти за допомогою регулярних провітрювань. Пластикові вікна промерзають тим менше, чим вище температура всередині будівлі.

При заміні старих віконних конструкцій на нові пластикові вікна відбувається значне поглиблення вікна. Пластикові вікна мають товщину рами, яка не перевищує 70-120 мм при товщині стін 50-70 см. Така установка ізолює скло від конвекційної струменя теплого повітря, який надходить від радіатора. Освіта непровітрюваній зони в районі підвіконня влёчёт за собою утворення вологи на вікнах.

Пластикові вікна з великою товщиною профілю дозволяють зменшити заглиблення, що запобігає неприємності, пов'язані з промерзанням вікон. Не рекомендується доповнювати пластикові вікна широким підвіконням, так тепловий потік від радіатора перекривається майже наполовину. Або ж в підвіконні роблять отвори, закриті декоративними решітками, через які тепле повітря надходить до поверхні вікна.

На промерзання пластикового вікна також впливає конструкція склопакета, тому вибирати його слід особливо уважно. Для вирішення проблеми конденсату застосовуються двокамерні склопакети з енергозберігаючим склом. Пластикові вікна промерзають найчастіше по периметру, що виправляється установкою профілю з декількома контурами ущільнення.

Пластикові вікна компанії ГАЗДА мають особливу конструкцію профілю, яка запобігає появі криги на склі навіть при сильних морозах.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку