Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна - продукти сучасного виробництва

Пластикові вікна - продукти сучасного виробництва
08.04.1970

Пластикові вікна - продукти сучасного виробництва

Вікна REHAU від ГАЗДА - вся інформація на сайті віконної компанії

Пластикові вікна - продукт трудомісткого і високотехнологічного процесу виробництва. Виготовлення сучасного вікна увазі використання інноваційних технологій, високоякісних матеріалів і дорогого устаткування.

Пластикові вікна німецького концерну REHAU конструюються досвідченими інженерами і проходять жорсткий контроль в спеціальних лабораторіях. Пластикові вікна REHAU - затребувана продукція на світовому ринку, яка з кожним роком вдосконалюється. Пластикові вікна, завдяки своїй практичності, стали стандартним елементом всіх видів будівництва.

Пластикові вікна: матеріали

Пластикові вікна REHAU виробляються з високоякісного полівінілхлориду (ПВХ). Якість і надійність, якими володіє ПВХ-профіль, дозволили використовувати його для виготовлення енергозберігаючих віконних конструкцій. Пластикові вікна з ПВХ відрізняються міцністю, легкістю і термостійкістю. ПВХ не піддається корозії, не вимагає фарбування і додаткової обробки, не виділяє шкідливих речовин при підвищенні температури. Рециклінгових тип виробництва робить пластикові вікна екологічно чистими конструкціями.

Пластикові вікна: склопакети

Пластикові вікна зі склопакетами - це надійний вид скління, який протистоїть агресивного впливу зовнішнього середовища. Склопакет - це светопрозрачная частина вікна, що має високу ступінь герметичності. Сучасні пластикові вікна оснащуються склопакетами різних конфігурацій, що залежать від бажаних властивостей вікна. Пластикові вікна для житлових приміщень можуть випускатися з унікальним дизайном, що дозволяє створювати незвичайні інтер'єри.

Пластикові вікна REHAU - яскравий приклад використання якісних матеріалів для високотехнологічного виробництва віконних конструкцій. Пластикові вікна REHAU від компанії ГАЗДА є доступними і в той же час функціональними і естетичними сучасними конструкціями.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку