Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна: правильна закладення шва

Пластикові вікна: правильна закладення шва
08.04.1970

Пластикові вікна є надійними і якісними конструкціями, які вимагають професійного монтажу. Правильна установка вікна забезпечує довговічність віконної конструкції і запобігає проблеми при експлуатації.

Пластикові вікна повинні ізолювати приміщення від зовнішнього середовища, тому необхідно створити безповітряний простір між профілем і віконним прорізом. Для заповнення зазору зовні використовують стислу ущільнювальну стрічку, яка володіє відмінною вологостійкістю. Така стрічка кріпиться на пластикові вікна або стіну в деформованому стані, після чого стрічка розширюється і заповнює щілини і проміжки. Встановлювати пластикові вікна із застосуванням стислих ущільнювачів можна тільки при будівництві нових будинків.

Ще одним інструментом для захисту шва можна назвати силікон. Силікон використовується тільки на розтяг, і приклеювати його на пластикові вікна слід по обидва боки. Товщина шару силікону повинна становити половину товщини монтажного шва, щоб забезпечити кращу герметизацію.

Пластикові вікна найчастіше встановлюють за допомогою різних поліуретанових пен, відмінно заповнюють монтажний шов. Застосування таких наповнювачів відкидає потребу обрізання виступає піни, що зберігає захисний шар самої піни.

Пластикові вікна втрачають свою функціональність при неякісному монтажі, тому слід підійти серйозно до цього питання. Герметизація пластикового вікна багато в чому залежить від правильної закладення проміжку між віконною рамою і прорізом. Застосування різних наповнювачів монтажного шва забезпечить тепло і затишок у Вашому домі.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку