Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна: корисні поради по догляду за вікнами

Пластикові вікна: корисні поради по догляду за вікнами
08.04.1970

Вікна REHAU від ГАЗДА - вся інформація на сайті віконної компанії

Пластикові вікна надійні, довговічні і невибагливі. Завдяки гладкій поверхні профілю і еластичним ущільненням, пластикові вікна не особливого клопоту під час догляду за ними. Проте, щоб пластикові вікна довго зберігали свої властивості, дотримуйтеся простих порад по догляду за вікнами.

- Щоб пластикові вікна прослужили довго і при цьому зберегли привабливий зовнішній вигляд, звертайтеся з рамами дбайливо: удари згубно позначаються на геометрії профілю, а подряпини на пластику відремонтувати неможливо.

- Тримайте пластикові вікна в чистоті, що не обмежується тільки сезонним миттям стекол.

- Частка рам пластикових вікон: нормально забруднені віконні рами легко очищаються теплою водою з додаванням миючого засобу. Не слід застосовувати абразивні засоби, які дряпають поверхню, або розчинники, які позбавляють пластик гладкості і блиску, а іноді навіть змінюють колір. Для сильно забруднених віконних рам існують спеціальні засоби.

Вид загрязнения Способ удаления загрязнения
вода моющее средство сухая тряпка лезвие ПВХ очиститель бытовой ПВХ очиститель промышленный
краска       + +  
клей           +
известь +       +  
цемент +       +  
гипс +       +  
мел     +      
замазка           +
ржавчина         +  
сажа         +  
воск           +
жиры   +     +  
карандаш   +     + +
грязь +          
вода     +      Якщо рекомендації не привели до усунення забруднень, слід звернутися до відділу сервісної служби «Швидка віконна допомога» компанії ГАЗДА.

- Чистка стекол пластикових вікон: скла очищайте теплою водою і спеціальними засобами для миття скла. Чи не застосовуйте агресивні засоби або засоби, що містять розчинник.

- Догляд за фурнітурою пластикових вікон: два рази на рік необхідно очищати петлі і механізми від забруднення, а потім змащувати всі рухомі частини фурнітури машинним маслом. Для видалення забруднень не дозволяється використання чистячих і миючих засобів, до складу яких входять кислота або інші агресивні сполуки, які можуть пошкодити захисне покриття фурнітури пластикового вікна.

- Догляд за ущільнювачем пластикових вікон: очищати ущільнювач від пилу і забруднень найкраще спеціальним засобом або теплою мильною водою. Існують як спеціальне масло для змащення фурнітури, так і засіб для змащення ущільнювача, що додає йому еластичність. Не можна використовувати для чищення ущільнювача органічні і хімічні розчинники.

Регулярно дотримуючись цих нехитрих рекомендації, ви надовго збережете тепло, комфорт і радість, які подарують вам ваші пластикові вікна.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку