Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна: особливості вікон в різних країнах світу

Пластикові вікна: особливості вікон в різних країнах світу
08.04.1970

Вікна є стандартним елементом комфортного житла, конструкційні особливості яких вражають своєю різноманітністю. На віконні переваги в різних країнах світу вплинули кліматичні умови і будівельні традиції.

Пластикові вікна: американські традиції

Пластикові вікна, характерні для Америки ─ це розсувні віконні конструкції, які відкриваються як по горизонталі, так і підняттям стулки вгору. Пластикові вікна, які мають вертикально-зсувний характер, не мають петель і користуються успіхом у американського споживача. Є і глухі стулки в американських вікнах, представлені в двох варіантах: зі стандартною шириною профілю і вузькопрофільні пластикові вікна.

Пластикові вікна: англійські традиції

Пластикові вікна англійських будинків переважно вузькі і високі, що викликано особливостями місцевої архітектури. Пластикові вікна складаються з невеликих квадратів, що відкриваються назовні, не займаючи внутрішнього простору житла. Сучасні технології зробили пластикові вікна Англії відмінними герметиками і теплоизоляторами. Безпека мешканців забезпечують пластикові вікна з надійними засувами.

Пластикові вікна: французькі традиції

Пластикові вікна французів переважно відкриваються всередину і складаються з парного кількості стулок. Така конструкція вікна забезпечує максимальний доступ повітря і сонячного світла в приміщення. Досить популярні у Франції мансардні вікна, які встановлюються у всіх типах будівель. Пластикові вікна займають більшу частину сектора віконних конструкцій через дбайливого ставлення до дерева.

Пластикові вікна: італійські традиції

Пластикові вікна італійських будинків відрізняються від інших широкими зовнішніми схилами. Поглиблені вікна і з внутрішньої сторони не виступають за кордон стіни, тим самим не займаючи зайвого простору. Такий монтаж вікна пояснюється кліматичними особливостями даного регіону. Пластикові вікна, встановлені таким способом, зберігають прохолоду і затишок в кімнаті.

Пластикові вікна: німецькі традиції

Пластикові вікна німці вибирають надійні і якісні, які можна експлуатувати не менше 50 років. Саме такими є пластикові системи REHAU, що володіють відмінними ізоляційними характеристиками. Німецькі пластикові вікна в основному обладнуються поворотно-відкидними стулками і вбудованою системою німецького пластикового вікна.

Пластикові вікна компанії ГАЗДА ─ це якісні конструкції, що відповідають світовим стандартам якості і екологічності. Пластикові вікна ГАЗДА пропонують споживачеві широкий асортимент вікон різних форм і конфігурацій, які забезпечують тепло і затишок у Вашому домі.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку