Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна: нестандартні рішення

Пластикові вікна: нестандартні рішення
08.04.1970

Пластикові вікна: нестандартні рішення

Вікна REHAU від ГАЗДА - вся інформація на сайті віконної компанії

Пластикові вікна, представлені на ринку віконних конструкцій, не завжди мають шаблонно-прямокутну форму. Сучасні технології дозволять створювати індивідуальні пластикові вікна будь-яких розмірів і конфігурацій. Основним завданням є вибрати виробника і вид конструкції вікна, який задовольнить Ваші потреби.

Пластикові вікна для нестандартного скління бувають: арочні, круглі, напівкруглі, овальні, трикутні і навіть шестикутні вікна. Для будівництва приватного будинку, в якому перевага округлі лінії, рекомендується спроектувати балкони у вигляді напівкруглих виступів. Засклення балконів в цьому випадку слід виконувати еркерниє вікнами ПВХ. Такі пластикові вікна є комбінацією звичайних вікон, з'єднаних за допомогою еркерного профілю. Можливість поєднувати пластикові вікна під будь-яким кутом дозволить створити ефект півкола.

Пластикові вікна арочної форми надають приміщенню настрій античності. Оригінальний дизайн вікна вирішує проблему скління будь-якої кімнати, будь то кабінет або дитяча. Арочні пластикові вікна мають найчастіше штульпового конструкцію, яка дозволяє відкривати стулку тільки при відкритій основний стулці. Така особливість роботи вікна дозволить наповнити приміщення сонячним світлом і свіжим повітрям.

Не залишаються без уваги споживачів і круглі пластикові вікна. У минулому такі вікна застосовувалися для скління храмів, але потім на їх заміну прийшли прямокутні.

Пластикові вікна круглої форми підкреслюють індивідуальний стиль, але створюють проблеми при монтажі, так як установка зажадає додаткових зусиль.

Пластикові вікна незвичайної конфігурації вимагають якісного монтажу, який повинен здійснюватися кваліфікованими фахівцями. Від точного виміру і сумлінної установки буде залежати термін служби Вашого вікна. З вище сказаного випливає висновок, що установка пластикових вікон нестандартних конфігурацій, а також засклення балконів різних форм на сьогоднішній день не є проблемою.

Пластикові вікна нестандартної форми допоможуть створити новий образ Вашої оселі, надаючи неповторності та оригінальності. Широкий вибір конфігурацій вікна дозволяє з легкістю змінити просту прямокутну форму на ексклюзивний вигляд. Компанія ГАЗДА задовольнить будь-які запити споживача, пропонуючи пластикові вікна різних форм і конфігурацій.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку