Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна - міфи і реальність

Пластикові вікна - міфи і реальність
08.04.1970

Сучасний ринок пластикових вікон надзвичайно широкий. Як правильно вибрати склопакет для свого будинку? Як доглядати за вікнами ПВХ? Чому не варто ставити дешеві вікна? Невже скла бувають безпечними і енергозберігаючими? Все - міфи і реальність про пластикові вікна! Все це ви дізнаєтеся з нашої статті.

Пластикові вікна - не розкіш, а спосіб проживання в сучасному будинку. Є кілька причин, які змушують жителів панельних будинків міняти вікна на пластикові. Теплоізоляція, звукоізоляція, зручність в експлуатації, різні можливості відкривання, прекрасні оптичні властивості сучасних стекол і склопакетів, майже ідеальна естетика - ось визначальні чинники для прийняття рішення про заміну вікна на пластикове.

За даними Держбуду України, фактичні тепловтрати в житлових будинках на 20-30% перевищують проектні значення, внаслідок низької якості будівництва і експлуатації. Дослідження показують, що при експлуатації традиційного житлового багатоповерхового будинку через стіни втрачається до 40% тепла, через вікна - 18%, підвал - 10%, дах - 18%, вентиляцію - 14%.

Завдяки наявності товстих цегляних стін, відносно благополучні, з точки зору тепловтрат, «сталінські» будинку, але і їх теплоеффектівность стрімко падає через збільшення фізичного зносу конструкції.

Менш благополучні в цьому сенсі панельні будинки. Розуміння необхідності теплозбереження приходить до середньостатистичного власникові квартири в панельному будинку разом з подорожчанням комунальних послуг. Економні європейці вже створили будинки, де опалення взагалі відсутній, а житловий простір зігрівається теплом, яке виділяється в процесі життєдіяльності людини.

Тепер і в нашій країні з'явилися вікна, що відповідають високим європейським стандартам енергозберігаючого будинку. Це пластикові вікна з профілю REHAU компанії ГАЗДА, популярність яких обумовлена ​​бездоганною якістю і терміном служби більше 40 років.

Компанія ГАЗДА Екозберігаючі вікна - одна з найбільших в сфері виробництва пластикових вікон ПВХ. Підтвердженням цьому є створення в 2002 році виробництва пластикових вікон з високотехнологічним обладнанням Fimtec (Німеччина), що дозволяє збирати 250 віконних конструкцій на добу. До середини 2008 року потужність виробництва пластикових вікон зросла до 350-400 віконних конструкцій на добу, за рахунок запуску нової лінії. Професіоналізм, творчий потенціал і повна віддача своїй справі дозволили компанії зайняти міцні позиції в сфері виготовлення пластикових вікон ПВХ на віконному ринку.

На сьогоднішній день в компанії існує повний замкнутий цикл: від виробництва і монтажу пластикових вікон до сервісного обслуговування.

Екозберігаючі пластикові вікна компанії ГАЗДА - це не просто високоякісні пластикові вікна. Це філософія компанії ГАЗДА, нова концепція життя, яка полягає в наданні своїм клієнтам комплексного сервісу та високоякісної металопластикової продукції, виробленої за інноваційними європейськими технологіями.

Металопластикові вікна компанії ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна виробляються і сертифікуються відповідно до екологічних стандартів Євросоюзу. Всі комплектуючі, які використовують при виробництві пластикових вікон, екологічно безпечні і сприяють енергозбереженню та економії тепла.

Очолюють компанію ГАЗДА® професіонали своєї справи, які до заснування компанії протягом багатьох років мали безпосереднє відношення до віконного виробництва, але в складі інших організацій.

На сьогоднішній день кожен із засновників розвиває і контролює певний напрям діяльності компанії ГАЗДА®. Їх сфери впливу не перетинаються, завдяки чому в компанії існує чітка структура, де кожен співробітник якісно робить свою роботу.

Назва компанії не випадково, тому що спочатку була розроблена концепція. А вона полягає в наступному: дати споживачеві щось більше, ніж просто пластикове вікно, дати відчуття комфорту і захищеності, проявити турботу про клієнта. Тому і назва повинна відповідати комплексу послуг, які пропонує компанія. Місія віконної компанії ГАЗДА - стати лідерами віконної галузі з виробництва металопластикової продукції в Україні, дотримуючись головний принцип віконної компанії - забезпечення екобезпеки існування на планеті. Таким чином, продаючи вікно, компанія ГАЗДА® робить все можливе, щоб клієнти компанії мислили глобально і дбали не тільки про себе, а й про навколишнє середовище. Якщо говорити мовою цифр, то фахівці підрахували, що одне ЕКОЗБЕРІГАЮЧІ пластикове вікно рятує дерево вагою 150 кг кожні 15 діб. Так як для обігріву 1кв. м площі в середньому необхідно 0,35 МДж в годину, а пластикові вікна (2-х камерна система) зберігають в середньому на 40% енергії більше, ніж старі вікна, то економія на обігріві 1 кв. м складе 0,14 МДж в годину. 1 кг деревини при спалюванні виділяє 20 МДж, значить для отримання 0,14 МДж необхідно спалити 0,007 кг деревини. Тобто на 1 кв. м економиться 0,007 кг деревини в годину. У середній 2-х кімнатній квартирі площею 65 кв. м економія складе 65 * 0,007 = 0,45 кг на годину. За добу - 10,8 кг деревини. Таким чином, середнє дерево вагою 150 кг заощаджується за 150: 10,8 = 13,8 діб. З огляду на похибку прорахунків, говоримо не про 13,8, а про 15 діб.

Тому з упевненістю можна сказати, що купуючи вікна компанії ГАЗДА, ми робимо свій внесок у збереження екосистеми та ще, що не менш важливо, економимо свій сімейний бюджет.

Про ціну або хороше дешевим не буває

Треба зауважити, що якісне пластикове вікно не може бути дешевим. Економлячи гроші зараз, Ви в майбутньому обов'язково зіткнетеся з такими проблемами, як низька шумоізоляція, погана вентиляція, що призводить до запотівання вікна, випадання конденсату і відсиріванню стінових поверхонь поруч із пластиковим вікном (укосів), низька цветоустойчивость віконних рам (профілю), що призводить до їх пожовтіння, деформація вікна, складність у відкриванні-закриванні. Таке пластикове вікно недовговічне, втрачає свої властивості вже протягом перших трьох років експлуатації.

Дуже заманливо купити дешевший продукт, заощадивши на цьому гроші. Питання про те, а який же в підсумку результат, на жаль, часто встає занадто пізно, коли щось змінити вже важко й дорого - особливо, якщо це стосується вікон. В першу чергу, Вам необхідно мати на увазі, що ціни на пластикові вікна у різних виробників можуть сильно відрізнятися, і тому навряд чи можна говорити про яку-небудь еталонної ціною, спираючись на яку можна робити висновки - у цього дорого, а у цього дешево . Насправді, ціна на пластикові вікна формується далеко не за рахунок комплектуючих і матеріалів, з яких вони робляться. У сучасних ринкових умовах на ціну, в набагато більшому ступені, впливає грамотна побудова організації виробництва і продажів. І не поспішайте купувати дешеві вікна, які з великою ймовірністю виробляються десь в підвалах, без відповідних сертифікатів.

Тому, перед тим, як запросити зморщок, поцікавтеся наявністю наступних дозвільних документів:

  • ліцензія на будівельну діяльність
  • Сертифікат відповідності на вікна
  • Висновок санепідемекспертизи (профіль, ущільнювач)
  • Дозвіл на початок виконання робіт підвищеної складності
  • Сертифікат про присвоєння статусу авторизованого партнера.

Ще варто звернути увагу на те, що існують компанії-виробники і компанії-дилери. У першому випадку, Ви купуєте вікно «з перших рук». У другому ж варіанті, в більшості фірм-дилерів працює 3-5 осіб, де менеджер є директором, а той, що заміряє - монтажник. Тому при виникненні будь-яких проблем в процесі експлуатації віконної системи, Ваші питання залишаться без відповідей, так як сервісною службою такі організації не мають.

До питання про заміну вікна варто підійти з усією серйозністю. З чого ж почати і як не помилитися при виборі металопластикового вікна?

Правильний вибір або «Стандартних вікон, як і стандартного обслуговування, не буває!»

Для того, щоб Ваші заощадження були вкладені надійно і не втратили своєї цінності, придбані металопластикові вікна повинні бути по-справжньому якісними, що відповідають всім вимогам естетики, екології та сучасності. З чого ж почати? Для початку отримати максимум інформації від місцевих ЗМІ. Наприклад, в газетах Ви знайдете близько 40 пропозицій від різних організацій. Обдзвонивши 10 з них, ви будете мати уявлення про рівень професіоналізму віконної фірми, якщо зверніть увагу на ряд чинників.

В першу чергу, це індивідуальний підхід до кожного клієнта - наскільки менеджер буде намагатися Вам допомогти. Наприклад, якщо на Ваше питання про вартість вікна піде фраза: «Стандартне кухонне вікно стільки-то» або «Залиште Ваш номер телефону, до Вас під'їде заміряє, і після цього ми Вам зателефонуємо і скажемо ціну», - раджу відразу ж покласти трубку . Стандартних вікон, як і стандартного обслуговування не буває!

Перш ніж давати будь-які рекомендації, менеджер повинен отримати від клієнта максимум інформації. Потрібно врахувати наступні фактори: з якої причини прийнято рішення про заміну вікна, який поверх, далеко чи проїжджа частина, і таких питань порядку 10-ти. І тільки після цього кваліфікований менеджер-консультант запропонує варіанти вікон, які підходять саме для вашого приміщення. Обов'язково поцікавтеся, з якого профілю, скла і фурнітури зроблено вікно, яке гарантійне обслуговування і ким воно буде здійснюватися.

Наступний етап - це завмер. Майстер, який виїжджає на завмер - це фахівець по вимірах віконного отвору. І не варто задавати йому питання про вартість, або який склопакет вам більше підійде - це не в його компетенції. Заміряє міряє, монтажник проводить монтаж, а сервісна служба перевіряє якість монтажних робіт. У компанії ГАЗДА® існує чітка вертикаль обов'язків, тому кожен займається строго своїми обов'язками.

При покупці пластикових вікон важливо, щоб та ж фірма, у якій Ви їх купуєте, проводила монтаж. Інакше, при будь-яких недоліках, складніше буде відстояти свої права. Також не забудьте уточнити наявність будівельної ліцензії, адже без такої ліцензії організація не має права проводити монтаж.

Щоб убезпечити своїх клієнтів від покупки неякісного металопластикового вікна, в компанії ГАЗДА існує інформаційна підтримка. Телефонуйте нам і переконайтеся, яким повинен бути діалог з клієнтом, після якого не виникне і тіні сумніву, якій компанії віддати перевагу.

Про профілі і не тільки

Трьох-, чотирьох- або п'ятикамерний профіль - все це практично ніяким чином не вплине на властивості ваших вікон при експлуатації. Профіль можна легко зробити хоч десятикамерним, і поставити у вікно навіть тридцять контурів гумових ущільнювачів. Справа в тому, що це просто не потрібно. Стандартна схема - трикамерний профіль, два контури ущільнення і двокамерний склопакет або склопакет з енергозберігаючим склом (а ось це дійсно корисно) - оптимальний варіант і за якістю, і за ціною.

В результаті розробки нових стандартів якості на ринку пластикових вікон з'явилася енергоефективна система - однокамерний склопакет з покриттям оксиду срібла. Такі вікна повністю забезпечують необхідні норми по опору теплопередачі. Це дає можливість економити на опаленні, особливо тим, хто використовує автономну систему опалення. У представництві компанії ГАЗДА® в м Біла Церква створена модель, на прикладі якої можна переконатися, яким чином через наші вікна проходить втрата тепла. Хочу звернути увагу, що недостатньо купити якісне вікно, потрібен також якісний монтаж і сервісне обслуговування. Все це ви отримуєте, звернувшись в компанію ГАЗДА®.

P.S.

Після монтажу вікна, компанія не повинна «забути» про клієнта, що, на жаль, зустрічається дуже часто. По-перше, протягом 5 років вікна потрібно обслуговувати. По-друге, за вікнами потрібно правильно доглядати. Компанія ГАЗДА здійснює сервісне обслуговування протягом 5 років. Весь цей період ви будете захищені як споживач. На будь-які питання, які можуть виникнути в процесі експлуатації вікна, ви завжди отримаєте кваліфіковану відповідь і гарантійне сервісне обслуговування.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку