Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна: конструктивні особливості

Пластикові вікна: конструктивні особливості
08.04.1970

Пластикові вікна: рама

Віконна рама - основа будь-якого вікна. У пластиковому вікні рама виготовляється з ПВХ-профілю, одним з ключових параметрів якого є кількість камер - поздовжніх порожнин всередині профілю, що забезпечують тепло- і звукоізоляцію вікна.

Чим більше камер містить профіль, тим вище його теплозберігаючі показники. Слід зазначити, що використання профілю з зайвою кількістю камер є недоцільним і лише збільшує вартість вікна. Для кліматичних умов України оптимальним є трикамерний профіль, для північних районів - пятикамерний.

ПВХ-профіль REHAU, з якого виготовляє пластикові вікна компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна, має високий ступінь надійності, забезпечує якісну теплоізоляцію і шумозахист.

Пластикові вікна: склопакет

Другим найважливішим елементом вікна є склопакет, від якості якого багато в чому залежить теплоізоляційна здатність вікна, адже саме за площею скління відбувається до 80% втрат тепла вікном.

Пластикові вікна з двокамерним склопакетом є оптимальними для кліматичних умов України. Не поступаються їм по теплозберігаючих властивостях і однокамерні склопакети, одне зі стекол яких є енергозберігаючим (з низькоемісійним покриттям).

Пластикові вікна: фурнітура

Фурнітура пластикового вікна забезпечує якісне виконання вікном своїх функцій: відкривання, замикання, відкидання, протизламні функції і інші. Компанія ГАЗДА комплектує пластикові вікна високоякісною фурнітурою МАСО, стійкої до корозії і механічного зносу.

Пластикові вікна: ущільнювач

Гумовий ущільнюючий елемент забезпечує герметичність вікна, захищаючи приміщення від продування, пилу і шуму.

Пластикові вікна, виготовлені з якісного ПВХ-профілю, надійної фурнітури і енергоефективного склопакета, а також встановлені з дотриманням необхідних технічних вимог, надовго збережуть тепло і комфорт у вашому домі.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку