Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна: комплектація

Пластикові вікна: комплектація
08.04.1970

Пластикові вікна компанії ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна можуть мати за бажанням замовника наступну комплектацію:

 • підвіконня
 • відливи
 • протимоскітні сітки
 • Обмежувач кута відкривання
 • Блокіратор помилкового відкриття

Різні індивідуальні варіанти комплектації на вибір замовника ( «дитячий замок», протизламні цапфи, ножиці для економічного провітрювання і інші).

Пластикові вікна: Підвіконня

Підвіконня для пластикових вікон компанії ГАЗДА Екозберігаючі вікна відповідають найвищим естетичним і ергономічним вимогам, володіють великими функціональними можливостями і забезпечують будь-які нестандартні рішення:

 • влагоустойчиви;
 • термостійкі;
 • стійкі до механічних і хімічних впливів;
 • не містять шкідливих для здоров'я людини і навколишнього середовища речовин;
 • не вимагають спеціального догляду;
 • красиві;
 • надійні і довговічні.
 • Крім того, якщо Ви замовляєте пластикові вікна з кольоровою ламінацією, підвіконня можна також вибрати під колір пластикового вікна.

Пластикові вікна: Відливи

Відливи для пластикових вікон - життєво необхідна продукція, що захищає від вологи із зовнішнього боку пластикового вікна. Крім того, відливи надають новому вікну завершеного і привабливий вигляд із зовнішнього боку.

Більшість вікон забезпечена відливами, традиційно виготовленими з оцинкованої бляхи, зовнішній вигляд яких відомий і непрезентабельний: плями, іржа, патьоки на стінах. Тому при установці нових пластикових вікон рекомендуємо замінити і відливи - на сучасні, стійкі, функціональні і красиві.

Компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна пропонує відливи для пластикових вікон, які мають такі характеристики:

 • високоякісне поліестерове покриття, яке не тьмяніє з часом і не тріскається;
 • жорстка фіксація на профілі;
 • хороший зовнішній вигляд протягом довгого часу.

Для додання відпливи більш привабливого зовнішнього вигляду використовують спеціальні бічні накладки.

Пластикові вікна: Протимоскітна сітка

Протимоскітна сітка є невід'ємною частиною сучасного пластикового вікна. Основне завдання противомоскитной сітки - не пропускати нічого зайвого в квартиру: комах, пил, тополиний пух, сміття з вищерозташованих поверхів. Також сітка проти пластикового вікна ефективна для забезпечення безпеки домашніх тварин, які люблять сидіти на підвіконні.

Протимоскітна сітка для пластикового вікна зроблена з фибергласса (скловолокна, запаяного в полімері) і надійно закріплена гумовим шнуром в каркасі, з'єднаному пластиковими куточками. Вона не схильна до корозії, влагоустойчива, витримує температурні і хімічні впливи.

Протимоскітна сітка для пластикового вікна практично невидима на вікні як зсередини, так і зовні, при будь-якому освітленні - сонячному або штучному.

Пластикові вікна: Обмежувач кута відкривання

Обмежувач кута відкривання пластикового вікна дозволяє віджимати стулку на 2-16 мм і забезпечує провітрювання в 4-х різних положеннях і 4-х рівнях інтенсивності, надійно фіксуючи стулку пластикового вікна на заданий кут.

Відкривання пластикового вікна проводиться через кутову передачу і відповідну деталь. Завдяки обмеженню величини кута відкидання поворотно-відкидний стулки в пластиковому вікні, можна при необхідності зменшувати повітрообмін і тепловтрати в холодну пору року.

Пластикові вікна: Блокатор помилкового відкривання

Блокіратор помилкового відкриття пластикового вікна перешкоджає перекладу ручки в положення «закрито» або «відкинуто» при поворотному положенні пластикового вікна. Це охороняє пластикове вікно від поломки і страхує стулку від провисання, забезпечуючи безперешкодне замикання пластикового вікна.

Комплектація пластикових вікон компанії ГАЗДА Екозберігаючі вікна дозволяє максимально задовольнити всі вимоги, що пред'являються до сучасних пластикових вікон, зробити їх зручними, комфортними і надійними.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку