Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна КИЇВ

Пластикові вікна КИЇВ
12.08.2017

Пластикові вікна КИЇВ - компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна пропонує на ринку Києва та області. Більше 7 років успішної роботи на українському ринку, великий досвід виробництва пластикових вікон, їх монтажу і сервісного обслуговування дозволяють компанії ГАЗДА надавати жителям Києва якісні та надійні пластикові вікна за доступною ціною.

Пластикові вікна КИЇВ: гідності вікон компанії ГАЗДА

Пластикові вікна КИЇВ компанії ГАЗДА мають ряд переваг, підтверджених роками експлуатації і відгуками замовників:

1.Пластіковие вікна ГАЗДА є надійними: забезпечують дійсну тепло- і звукоізоляцію, міцні, прості у відході і протягом тривалого часу не потребують ремонту.

2. Пластикові вікна ГАЗДА мають високі якісні характеристики, які забезпечуються німецькими комплектуючими (ПВХ-профіль REHAU, фурнітура МАСО), сучасним виробництвом (німецьке обладнання Fimtec) і 100% контролем якості на всіх стадіях виробництва пластикового вікна.

3. Пластикові вікна ГАЗДА є ЕКОЗБЕРІГАЮЧІ, тобто сприяють збереженню екологічного простору планети і відповідають найвищим екологічним стандартам виробництва вікон, прийнятим в Євросоюзі.

4. Пластикові вікна ГАЗДА можуть втілити практично будь-яку дизайнерську ідею і гармонійно доповнити інтер'єр, завдяки можливості вибору розміру, конструкції, конфігурації і кольору вікна.

5. Пластикові вікна ГАЗДА мають повний сервіс замкнутого циклу - всі етапи робіт від заміру вікна до його монтажу та обслуговування виконуються власними силами компанії з повною відповідальністю за результат.

6. Пластикові вікна ГАЗДА мають безкоштовне гарантійне обслуговування на ПВХ-профіль - 5 років, склопакет - 5 років, фурнітуру - 3 роки, комплектуючі - 1 рік.

7. Пластикові вікна ГАЗДА мають доступну ціну при оптимальному співвідношенні ціни і якості. Діє також система знижок і дисконтних карток для постійних покупців.

Пластикові вікна КИЇВ: індивідуальний підхід до кожного замовника

Компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна використовує індивідуальний підхід до кожного замовника, складаючи індивідуальний проект і детальну специфікацію для кожного вікна. Персональний менеджер-консультант безкоштовно проконсультує Вас з усіх питань, дасть рекомендації, що включає функціональні, технічні і декоративні характеристики вікна, а також його вартість.

Пластикові вікна КИЇВ Ви можете замовити, не виходячи з дому - наш кур'єр сам приїде до Вас. Всі телефони і адреси для замовлення вікна - в розділі Контакти нашого сайту.

Пластикові вікна КИЇВ - якісні та надійні пластикові вікна за розумну ціну і повний комплекс послуг від виміру вікна до безкоштовного гарантійного обслуговування протягом 5 років.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку