Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна: як вибрати якісні вікна?

Пластикові вікна: як вибрати якісні вікна?
08.04.1970

Пластикові вікна: як вибрати якісні пластикові вікна?

Пластикові вікна на ринку представлені у великій різноманітності і з досить широким ціновим діапазоном. Як вибрати якісні пластикові вікна, оптимально відповідають критерію «ціна - якість», і при цьому відповідають усім вимогам, що пред'являються до сучасних пластикових вікон?

З цим питанням ми звернулися до професіонала - менеджеру-консультанту компанії ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна - Олексію Стукаленко.

Пластикові вікна: радимо як вибрати якісні вікна

- Олексій, як вибрати якісні пластикові вікна?

- Необхідно перш за все визначити, які цілі переслідує покупець, купуючи пластикові вікна. Якщо мова йде про дійсну тепло- і звукоізоляції, енергозбереженні, естетичності, довговічності і безпеки для здоров'я, то пластикові вікна компанії ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна максимально відповідають всім цим вимогам.

- Пластикові вікна: які ж основні критерії вибору?

- Основним критерієм при виборі пластикових вікон служить вибір виробника, його професіоналізм і сумлінність. Зверніть увагу на наступні особливості компанії, що виробляє пластикові вікна:

  • наявність власного виробництва пластикових вікон;
  • наявність сертифікатів на продукцію і ліцензії на виконання робіт;
  • наявність гарантійного обслуговування і гарантії на пластикові вікна, включаючи ПВХ-профіль, склопакет, фурнітуру і монтажні роботи.
  • Компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна, виробляючи пластикові вікна, відповідає всім висунутим вимогам.

- Пластикові вікна приблизно одного класу можуть істотно відрізнятися за ціною. Що ж впливає на вартість пластикових вікон?

- На вартість пластикових вікон впливає, перш за все, якість всіх його складових. У серйозних виробників пластикових вікон воно не може бути знижений, отже, не може бути знижена вартість виробництва пластикових вікон, профілів і комплектуючих. При низькій ціні пластикових вікон слід згадати, що хороше дешевим не буває. Великі компанії добиваються зниження вартості за рахунок великих обсягів, а дрібні - за рахунок якості матеріалів або недотримання необхідних вимог. Звертайтесь до професіоналів!

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку