Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна як частина святкового новорічного інтер'єру

Пластикові вікна як частина святкового новорічного інтер'єру
08.04.1970

Пластикові вікна є невід'ємною частиною інтер'єру приміщення, тому, прикрашаючи свій будинок перед новорічними святами, не забудьте приділити увагу і вікон. Пластикові вікна з новорічним декором сприяють створенню святкового настрою і можуть стати яскравим акцентом або навіть центральним об'єктом новорічного інтер'єру.

Прикрашаючи пластикові вікна, можна в повній мірі проявити свою фантазію і художні нахили, так як варіантів новорічного декору для вікон сила-силенна, як вже готових, так і тих, які робляться своїми руками. Прикраса вікон, як і новорічної ялинки, може стати веселим заняттям для всієї родини, приносить радість дітям і дорослим.

Прикрашаємо пластикові вікна

Прикраса пластикових вікон краще починати зі стелопакет. Паперові сніжинки, фігурки казкових персонажів, вирізані з картону, фольги або серветок, а також намальовані безпосередньо на склі вітражними фарбами, різні декоративні наклейки додадуть вікнам казковий і святкового вигляду. Краї склопакета можна «припорошити» спреєм зі штучним снігом. За допомогою цього ж спрею і шаблонів можна нанести на скло різні новорічні картинки: ялинки, сніговиків, Діда Мороза, Снігуроньку і багато інших.

Чи не рекомендуємо використовувати для прикріплення декорацій до пластикового вікна клей! Видалення слідів клею з поверхні скла - досить трудомістке заняття, після якого, до того ж, на склі можуть залишитися каламутні розлучення. Сніжинки і фігурки з тонкого паперу легко приклеїться до скла, якщо їх злегка змочити звичайним мильним розчином. Якщо папір більш щільна, то можна приготувати цукровий сироп (6 чайних ложок цукру на склянку води), який буде чудово утримувати декорації на пластиковому вікні, а потім легко віддалиться.

Наступним кроком прикраси пластикових вікон може стати декорування штор, карнизів, підвішування різних підвісок, гірлянд, іграшок. Штори можна прикрасити або скріпити декоративними шнурами, стрічками, тканинними або паперовими аплікаціями, аксесуарами у формі дзвіночків, сніжинок, зірочок, новорічних куль або ялинок.

Ялинкові кулі, зірки, позолочені шишки, намиста, блискучі іграшки підвішують на карнизі на срібній або золотистої тасьми різної довжини, створюючи таким чином справжні новорічні композиції. Відмінною прикрасою є також гірлянди, що переливаються яскравими вогнями, які висвітлюють пластикові вікна в темряві і створюють таємничу казкову атмосферу.

Прекрасним майданчиком для розміщення новорічних композицій є підвіконня пластикового вікна. Різдвяні букети, свічки, ліхтарики, прикрашені ялинові гілки, фігурки оленів та інших новорічних персонажів можуть скласти прекрасний ансамбль і стати справжньою окрасою приміщення. Розміщуючи на підвіконні пластикового вікна свічки і ялинові композиції, рекомендуємо встановлювати їх на піднос або підставку, які захистять підвіконня від крапель воску і деревної смоли.

Пам'ятайте, що прикрашати пластикові вікна слід без застосування цвяхів, кнопок, шпильок і інших гострих предметів, які можуть подряпати або пошкодити поверхню пластикового профілю. Також нагадуємо, що не слід залишати без нагляду запалені свічки і ліхтарики, встановлені на пластиковому вікні.

Прекрасних вам свят!

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку