Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна і звукоізоляція

Пластикові вікна і звукоізоляція
08.04.1970

Пластикові вікна однієї з найважливіших своїх характеристик мають хороший рівень звукоізоляції від шумів, проникаючих в приміщення ззовні.

Звукоізоляція в сучасному світі набуває все більшого значення, так як рівень шуму, який надає шкідливий вплив на організм людини, постійно збільшується, і в великих містах став справжнім лихом. Рухомий транспорт, промислові підприємства, будівельні майданчики є основними джерелами міського шуму, де його рівень досягає іноді 80 дБ. (Санітарна норма шуму для житлового приміщення - 40 дБ вдень і 30 дБ вночі.)

Пластикові вікна перешкоджають проникненню шуму!

Найбільша кількість стороннього шуму потрапляє в приміщення саме крізь вікна. Тому пластикові вікна однієї з першорядних завдань мають якісну звукоізоляцію.

Найбільше значення в звукоізоляційних характеристиках пластикового вікна має склопакет, від якості виготовлення якого багато в чому залежить хороша звукоізоляція. При цьому має значення не стільки кількість стекол в склопакеті, скільки товщина скла і повітряний проміжок між ними.

На звукоізоляцію пластикового вікна також впливає герметичність з'єднань в склопакеті, для чого необхідна наявність щонайменше двох герметичних прокладок між елементами пластикового вікна.

Крім склопакета, впливає на ступінь звукоізоляції пластикового вікна тип віконного ущільнення і, відповідно, його притиск, що забезпечується системою фурнітури.

Пластикові вікна компанії ГАЗДА

Пластикові вікна компанії ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна створені за сучасною технологією і володіють прекрасними звукоізоляційні властивості, які досягаються завдяки наступним факторам:

  • товщина зовнішнього скла в склопакеті збільшується до 8 мм;
  • збільшується відстань між стеклами в склопакеті;
  • склопакет заповнюється інертним газом, який суттєво покращує звукоізолюючі властивості склопакета за рахунок щільності і динамічної в'язкості газу (найчастіше, аргон або криптон);
  • використання в склопакеті стекла з підвищеною звукоізоляцією (наприклад, триплекс, яке затримує високочастотні і середньочастотні звукові хвилі).
  • Раціональне поєднання зазначених чинників дає підвищення індексу звукоізоляції приблизно на 1-1,5 дБА.

Монтаж пластикового вікна і звукоізоляція

Звукоізоляція пластикового вікна залежить також і від якості монтажного шва і укосів. Якщо пластикове вікно встановлено абияк, в нього буде дути вітер і проникати шум з вулиці, яким би якісним не був склопакет.

Монтаж пластикових вікон компанії ГАЗДА здійснюють фахівці, які пройшли навчання в Академії REHAU, що гарантує збереження пластиковими вікнами своїх звукоизолирующих та інших важливих якостей.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку