Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна і підвіконня - гармонійний ансамбль

Пластикові вікна і підвіконня - гармонійний ансамбль
08.04.1970

Пластикові вікна і підвіконня - гармонійний ансамбль

Пластикові вікна, як правило, доповнюються пластиковим підвіконням. Це виправданий вибір, так як пластикові підвіконня виготовляються з того ж ПВХ, що і пластикові вікна, а значить мають ті ж експлуатаційними властивостями. Зовнішній вигляд підвіконь пвх гармонійно доповнює зовнішній вигляд пластикових вікон, який колір і стиль вони б не мали.

Пластикове підвіконня, як і пластикові вікна, володіє високими функціональними і експлуатаційними якостями:

  • довговічний - прослужить не один десяток років без втрати властивостей і зміни зовнішнього вигляду;
  • надійний - витримує значні перепади температур, нечутливий до впливу ультрафіолету, прямих сонячних променів, хімічних речовин, гарячих предметів, механічних впливів (подряпин, ударів, відколів);
  • міцний - містить спеціальні ребра жорсткості, завдяки яким не втрачає форму, не жолобиться, не деформується;
  • водостійкий і водонепроникний - стійкий до впливу вологи;
  • стійкий до утворення плям (наприклад, від кави і вина);
  • невибагливий в догляді і експлуатації;
  • володіє прекрасним і естетичний зовнішній вигляд, гармонійно доповнює пластикові вікна.

Пластикові вікна можуть комплектуватися підвіконнями різної ширини в залежності від побажань замовника. Багато господинь мріють про широкому підвіконні, на якому можна розмістити квіткові вазони або різні предмети декору. Однак слід врахувати, що занадто широкий підвіконня може перекривати потік теплого повітря, що йде від опалювальних приладів до поверхні скла пластикового вікна. Це може привести до утворення конденсату на склі в холодну пору року. Щоб не порушувати конвекцію повітря у поверхні пластикового вікна, рекомендуємо обладнати підвіконня спеціальними вентиляційними гратами, або ж вибрати більш вузький підвіконня.

Компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна пропонує своїм замовникам комплектувати пластикові вікна підвіконнями кращих європейських і вітчизняних виробників: REHAU, Werzalit, Danke. Висока якість, надійність, прекрасний зовнішній вигляд, обширна колірна гамма і гнучка цінова шкала цих підвіконь дозволяють підібрати найкращий варіант для будь-якого пластикового вікна.

Наші менеджери-консультанти допоможуть укомплектувати ваші пластикові вікна підвіконням, який гармонійно доповнить вікно і загальний інтер'єр приміщення, буде володіти необхідними якостями і властивостями, а також оптимальною ціною.

Замовити пластикові вікна і підвіконня до них ви можете в будь-якому офісі компанії ГАЗДА, найближчому до Вас, у зручний для вас час.

Терміни: пластикові вікна, підвіконня, вікна

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку