Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна і HI-TECH-технології: прагнучи в майбутнє

Пластикові вікна і HI-TECH-технології: прагнучи в майбутнє
08.04.1970

Пластикові вікна, а особливо технологія їх виготовлення, постійно вдосконалюється, надаючи конструкції нові характеристики та властивості. Практичність і легкий догляд зробили пластикові вікна незамінною деталлю житлових і промислових приміщень. У наш час доступні пластикові вікна будь-якої форми та конфігурації, що мають високий рівень захисту від дії шкідливих факторів навколишнього середовища.

Пластикові вікна: високі технології, створені на благо людства

Сучасні пластикові вікна стали більш легкими в управлінні, завдяки модернізації їх складових. Науковий прогрес дав можливість сконструювати і поліпшити деталі вікна, які роблять пластикові вікна високотехнологічної конструкцією.

Пластикові вікна: електромеханічна ручка

Якщо ваші пластикові вікна оснащені електромеханічної ручкою МН 10, ви можете відкривати і закривати стулки всього лише натисненням кнопки. Наявність дистанційного керування дає можливість контролювати режим провітрювання приміщення на відстані. При перебоях в електромережах можна регулювати пластикові вікна вручну, що забезпечується добре налагодженої механічною частиною інноваційної ручки. Електромеханічна ручка може бути вмонтована в пластикові вікна з будь-якого матеріалу і різної конфігурації. Пластикові вікна можуть автоматично закриватися при зміні погодних умов, що можливо при підключенні електромеханічної ручки до сенсорних датчиків.

Пластикові вікна: Самоочищающиеся скла Pilkington Activ

Пластикові вікна, які обладнані системою Pilkington Activ, мають естетичний вигляд круглий рік без витрат зусиль на їх мийку. Пластикові вікна з самоочищається системою стекол використовують природні явища як засоби по догляду за віконними конструкціями. Самоочищаються скла мають спеціальне двошарове покриття, при попаданні на яке сонячного світла відбувається реакція розкладання органічної бруду. Змив забруднень, які потрапляють на пластикові вікна, здійснюється стеканием по поверхні води, що забезпечується гідрофільними якостями покриття скла Pilkington Activ.

Пластикові вікна: енергозберігаючі можливості

Пластикові вікна зі звичайними стеклами є причиною втрат тепла з приміщення, що негативно впливає на мікроклімат житла. Для поліпшення теплоізоляційних характеристик пластикові вікна комплектують спеціальним енергозберігаючим склом з низькоемісійним покриттям. Покриття скла забезпечує незначні втрати внутрішнього тепла і відмінну світлопропускну здатність. Pilkington K Glass ™ є типовим представником ряду енергозберігаючих стекол, який використовується в якості внутрішнього скла склопакета. Пластикові вікна зі склопакетом Pilkington K Glass ™ до 30% скорочують втрати тепла, в порівнянні зі звичайними аналогами. Пластикові вікна, оснащені склопакетом з низькоемісійним склом, є економічними конструкціями, які знижують витрати на обігрів будівлі взимку.

Сучасні пластикові вікна створені на основі високоточної техніки, реалізованої, які забезпечують просту експлуатацію конструкції і догляд за вікнами. Застосування інноваційних технологій зробило пластикові вікна захисниками тіла і затишку Вашого будинку, при цьому знижуючи витрати на підтримку внутрішнього клімату приміщення.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку