Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна ГАЗДА для скління котеджів

Пластикові вікна ГАЗДА для скління котеджів
08.04.1970

Пластикові вікна ГАЗДА ідеально підходять для скління котеджів, маючи високі показники тепло- та енергозбереження, звукоізоляції і герметичності. Елегантний зовнішній вигляд пластикових вікон, довговічність і простота в догляді роблять пластикові вікна ГАЗДА оптимальним вибором для сучасних будинків з активними і пасивними системами опалення.

Вибираючи вікна для котеджу, дбайливий господар думає не тільки про сьогоднішній день, а й про майбутні експлуатаційних витратах, розуміючи, що економія при склінні котеджу може привести до значних витрат у майбутньому.

Пластикові вікна ГАЗДА з 5-камерної профільної системи REHAU Euro-Design 70 мають видатні показники в області тепло- і звукоізоляції, а також цілком прийнятну ціну. Такі вікна, укомплектовані склопакетами з енергозберігаючими стеклами - надійний захист втрат тепла котеджем в зимовий час і прохолоди - в літній.

Пластикові вікна ГАЗДА з профільної системи REHAU Euro-Design 70 задовольняють також і підвищеним естетичним вимогам, що пред'являються зазвичай до котеджів. Профілі стулок з плоскими, закругленими і ламаними контурами дозволяють в повній мірі реалізувати декоративну функцію вікон при оформленні фасадів котеджів.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку