Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна: енергоефективні елементи

Пластикові вікна: енергоефективні елементи
08.04.1970

Пластикові вікна сучасності мають високий коефіцієнт енергоефективності склопакета, а також віконного ПВХ-профілю. Енергоефективний ПВХ-профіль значно знижує втрати теплової енергії завдяки багатокамерні будову. Поліпшити показники п'ятикамерного профілю можна за рахунок включення в конструкцію різних по товщині камер.

Пластикові вікна оснащуються склопакетами, поверхня яких покривається спеціальним низькоемісійним покриттям. Таке покриття дає можливість надійно затримувати певний спектр електромагнітного випромінювання, негативно діє на здоров'я людини. Широке поширення отримали пластикові вікна зі склопакетами з K- покриттям і I-покриттям. Обидва покриття перешкоджають проникненню в приміщення короткохвильового сонячного випромінювання, одночасно зберігаючи довгохвильове випромінювання, що забезпечує гармонізацію теплообмінних процесів в будинку.

Склопакети з K-стеклами пропускають денне світло так само, як і звичайні аналоги, але зберігають тепла в 5 разів більше. Висока стійкість таких покриттів збільшує термін експлуатації склопакета і енергоефективність пластикових вікон.

Пластикові вікна з I-стеклами відмінно захищають будинок від проникнення інфрачервоного випромінювання, а коефіцієнт опору теплопередачі у них в півтора рази вище, ніж у скла з K-покриттям. Велика перевага таких склопакетів полягає в їх легкості, однак вони мають менший строк експлуатації.

Пластикові вікна також можуть оснащуватися склопакетами з низькоемісійним покриттям (Low-E), яке зменшує втрати енергії на 30-50%. Подібне покриття знижує вплив сонця на меблі та підлога. Якщо покриття наноситься зовні вікна, то воно зменшує кількість вхідного в будинок тепла, що необхідно в спекотні місяці. Коли пластикові вікна мають склопакет з покриттям внутрішньої поверхні, то воно мінімізує тепловтрати в холодні місяці.

Сьогодні виробники пластикових вікон завдяки новим технологіям отримали можливість наситити ринок енергоефективними конструкціями, що сприяють скороченню втрат тепла. У таких вікнах використовують спеціальні матеріали, які покращують властивості склопакетів шляхом нанесення на поверхню скла різних покриттів, що значно зменшує тепловтрати через скло.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку