Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластиковые окна для коттеджного строительства: больше света или тепла?

Пластиковые окна для коттеджного строительства: больше света или тепла?
08.04.1970

Вікна REHAU від ГАЗДА - вся інформація на сайті віконної компанії

Пластикові вікна ─ високотехнологічні конструкції, створені для будівництва комфортного житла. Наявність світлопрозорих конструкцій в будинку може привести до втрат теплової енергії, що негативно відіб'ється на мікрокліматі приміщення. Пластикові вікна мають масу енергозберігаючих властивостей, які допоможуть зробити вашу кімнату світлою і теплою.

Пластикові вікна: сучасне будівництво котеджів

Пластикові вікна на першому прикладі є елементом приватного будинку, який виконаний з енергозберігаючих матеріалів. Велике значення архітектор надав насиченню житла теплом і світлом, наповнивши сонячну сторону будинку вікнами різноманітних конфігурацій. Пластикові вікна нижніх поверхів оснащені енергозберігаючими склопакетами і одностулкової системою, що забезпечує відмінну світлопропускну здатність. Для другого поверху застосували вікна REHAU c п'ятикамерної системою, яка має глибину 70 мм і забезпечує необхідну теплоізоляцію.

Другий об'єкт ─ це яскравий приклад житла, де пластикові вікна застосовані без жодних надмірностей. Сонячна сторона будівлі заповнена великою кількістю віконних конструкцій з енергозберігаючими властивостями, що зменшує втрати тепла. Пластикові вікна, які застосовуються в цьому випадку, знизять витрати на опалення і кондиціонування приміщення.

Пластикові вікна також можуть служити елементом максимізації домашнього простору.

Вікна REHAU з енергозберігаючим склопакетом тепер застосовуються для будівництва зимових садів. Пластикові вікна в цьому будинку ─ це не просто будівельні конструкції, а логічне продовження будівлі. Зимовий сад REHAU може виступати додаткової зимової кімнатою для відпочинку або прийому гостей.

Пластикові вікна REHAU зарекомендували себе як якісний продукт, який застосовується в будівництві різноманітних об'єктів. Пластикові вікна, завдяки новим технологіям, поєднують в собі як енергозберігаючі, так і відмінні светопропускная здатності, наповнюючи Ваш будинок комфортом і затишком.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку