Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна ЦІНИ

Пластикові вікна ЦІНИ
11.04.2017

Пластикові вікна, володіють високими експлуатаційними та естетичними характеристиками, практичністю і довговічністю, завойовують все більшу популярність в Україні. Пластикові вікна сьогодні зустрічаються і в елітних будинках, і в офісах, і в будинках типової забудови, так як на пластикові вікна ціни встановилися цілком доступні і прийнятні для більшості городян.

Як формуються на пластикові вікна ціни?

Якщо проаналізувати, як формуються на пластикові вікна ціни, то стає ясно, що на кінцеву вартість пластикового вікна впливає безліч різноманітних факторів:

  • розмір вікна;
  • конфігурація вікна - чим складніше конфігурація і більше розмір, тим вище будуть на пластикові вікна ціни (особливо це стосується вікон нестандартної форми);
  • вартість комплектуючих пластикового вікна: ПВХ-профіль, склопакет, фурнітура (очевидно, що чудовими експлуатаційними якостями будуть володіти пластикові вікна, при виготовленні яких були використані якісні комплектуючі);
  • види відкривання вікна (глухе, поворотне, поворотно-відкидне);
  • додаткові елементи вікна (підвіконня, відлив, москітна сітка, ламінування вікна кольоровий ПВХ-плівкою і т. д.);
  • вид і складність монтажу вікна (чим складніше і затратним монтаж, тим вище на пластикові вікна ціни).

Всі перераховані фактори, що переплітаються один з одним, визначають на пластикові вікна ціни, і індивідуальні для кожного конкретного вікна. Ще одним істотним чинником, що визначає на пластикові вікна ціни, є торгова націнка. Компанія, що має власне виробництво і здійснює прямі продажі, встановлює на пластикові вікна ціни на порядок нижче, ніж компанії, які здійснюють посередницьку діяльність. Звертайтеся до виробників!

Як заощадити і не втратити на якості вікна?

Вибираючи пластикові вікна ціни, не варто економити на комплектуючих вікна: щоб пластикові вікна були по-справжньому якісними і відповідали всім вимогам і стандартам, придбайте продукцію перевірених і визнаних виробників ПВХ-профілю, склопакета, фурнітури. Тут економія може обернутися розчаруванням і даремно витраченими коштами.

А ось при виборі виду відкривання вікна, додаткових функцій, елементів і аксесуарів, можна заощадити, підходячи до процесу творчо. Менеджери-консультанти компанії ГАЗДА більш детально розкажуть про можливості економії, не втрачаючи на якості вікна, прорахують кілька варіантів скління і підберуть для Вас оптимальний з урахуванням всіх вимог і побажань!

Зв'язатися з менеджером-консультантом компанії ГАЗДА і дізнатися на пластикові вікна ціни можна, зателефонувавши в найближчий до вас офіс компанії або за телефоном «гарячої лінії» безкоштовно 0-800-301-81-80.

Пластикові вікна ціни компанії ГАЗДА

Компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна виробляє пластикові вікна з якісних комплектуючих німецьких виробників на сучасному високотехнологічному обладнанні і гарантує бездоганну якість продукції. Здійснюючи прямі продажі, компанія ГАЗДА може запропонувати на пластикові вікна ціни, найбільш вигідні для покупців, а також стислі терміни виконання та гарантійні зобов'язання.

Підбираючи для наших замовників економний варіант комплектації на пластикові вікна ціни, ми гарантуємо, що навіть недорогі пластикові вікна володіють необхідним базовим набором якостей, здатним задовольнити високим вимогам комфорту і функціональності.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку