Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна: чи безпечні вони для здоров'я і екології?

Пластикові вікна: чи безпечні вони для здоров'я і екології?
17.08.2017

Пластикові вікна часто викликають питання у тих, хто вирішив їх придбати. Особливо важливими серед таких питань є питання безпеки пластикових вікон для здоров'я людини та екології навколишнього середовища.

Пластикові вікна: з чого вони зроблені?

Існує думка, що пластикові вікна виготовляють з неекологічних матеріалів. Але це не так. Матеріал, який використовується, - це модифікований ПВХ, який не вступає в реакцію з киснем, водою, тому він широко використовується у всьому світі вже не один десяток років.

В європейських країнах пластикові вікна можна побачити на кожному кроці, в тому числі в дитячих і медичних установах. (До речі, електричні чайники, дитячі пляшечки - це теж вироби з пластику, ні у кого не викликають сумніву в їх безпеки). При тій педантичності і відповідальності, з якою європейці підходять до питань свого здоров'я і до екології в цілому, їх неможливо запідозрити у використанні шкідливого продукту.

Вихідною речовиною для ПВХ, з якого виготовляють пластикові вікна, в першу чергу є кухонна сіль (хлорид натрію), з якої в результаті електролізу вивільняється газоподібний хлор. Крім того, при виробництві ПВХ використовуються нафту і газ - також натуральна сировина, з якого шляхом крекінгу отримують газоподібний етилен. В результаті декількох хімічних реакцій утворюється полівінілхлорид (скорочено ПВХ) у вигляді порошку білого кольору, стійке з'єднання, нешкідливе для здоров'я людини.

Процес отримання ПВХ є замкнутим, протікає у відповідності з усіма діючими нормами і з дотриманням необхідних заходів для безпеки навколишнього середовища.

Пластикові вікна: рециклінг

Важливим якістю ПВХ з точки зору глобальної екології є те, що він може перероблятися до 5 разів без втрати своїх експлуатаційних якостей. Отже, цей матеріал може використовуватися ще 300 років.

При екологічному аналізі різних матеріалів важливим фактором є те, скільки енергії витрачається на їх виготовлення, і, відповідно, яке навантаження лягає при цьому на природу у вигляді витрачених ресурсів і викиду в атмосферу СО². Для пластикових вікон характерно те, що на виготовлення матеріалу припадає близько 95% витрат енергії, і лише 5% - на виготовлення самих вікон. Можливість же повторної переробки ПВХ дає, таким чином, велику економію енергії і витрат, і зменшує екологічне навантаження на навколишнє середовище.

Пластикові вікна компанії ГАЗДА Екозберігаючі вікна

Пластикові вікна компанії ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна сертифіковані згідно екологічним нормам Євросоюзу і є абсолютно нешкідливими для здоров'я людини і навколишнього середовища. Це екосберегающіе, енергозберігаючі та ресурсозберігаючі сучасні вироби.

Купуючи пластикові вікна компанії ГАЗДА, Ви вносите свій вклад у вирішення екологічної проблеми - якщо Вам не вистачило часу, щоб посадити своє дерево, то Ви зберегли те, що треба б було спиляти, щоб поставити Вам дерев'яне вікно. Фахівці підрахували, що одне ЕКОЗБЕРІГАЮЧІ пластикове вікно рятує дерево вагою 150 кг кожні 15 діб.

Екозберігаючі пластикові вікна ГАЗДА - екологічно безпечне життя!

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку