Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикові вікна: арочні і еркерниє

Пластикові вікна: арочні і еркерниє
08.04.1970

Пластикові вікна в сучасному світі ─ це маса форм і конструкторських рішень, які створюються для задоволення різноманітних потреб споживачів. Пластикові вікна повинні не тільки відповідати естетиці, але і забезпечувати комфорт і затишок в Вашій оселі.

Пластикові вікна нестандартного виконання дозволяють зробити інтер'єр індивідуальним і стилістично оформленим. Пластикові вікна арочної і еркерний форми виглядають креативно і доповнюють дизайнерські задуми.

Пластикові вікна: арочні вікна

Пластикові вікна арочного типу випускаються наступних конфігурацій: напівциркульні, мавританські і стрілчасті. Пластикові вікна арочної форми можна встановлювати в будь-якому вигляді будівель, незалежно від призначення. Виробництво арочних вікон є досить складним процесом, в зв'язку зі складністю вимірів і розрахунків конструкції.

Крім усього, існують деякі аспекти при створенні арочних вікон із ПВХ:

  • пластикові вікна повинні мати глуху арку з мінімальним розміром 350мм, а елементи, що відкриваються повинні досягати 400мм;
  • пластикові вікна невеликих розміри не доповнюють армирующим каркасом і елементами, що відкриваються.

Пластикові вікна: еркерниє вікна

Пластикові вікна еркерний форми застосовуються для скління фасадів. Еркерні вікна є комбінацією звичайних вікон, з'єднаних під певним кутом. Пластикові вікна такій конфігурації складаються як мінімум з двох частин і стикуються під непрямим кутом. Пластикові еркерниє вікна мають гарний і елегантний вигляд, що доповнюється високою теплоізоляцією. Для таких вікон рекомендується якісний монтаж, виконаний професіоналами.

Пластикові вікна виробляються будь-якої форми під різні запити сучасних покупців. Компанія ГАЗДА пропонує пластикові вікна різних конфігурацій і якісний монтаж, що забезпечує довговічну роботу віконної конструкції.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку