Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Пластикове вікно в дитячій кімнаті

Пластикове вікно в дитячій кімнаті
08.04.1970

Пластикові вікна компанії ГАЗДА Екозберігаючі вікна - це надійні, довговічні та екологічно безпечні вікна для вашого будинку. До оформлення і комплектації дитячої кімнати ми зазвичай підходимо з особливою ретельністю, адже мова йде про здоров'я дитини. Які ж вікна і з якими характеристиками встановлювати в дитячій кімнаті?

Пластикове вікно в дитячій: теплозахист

Основними вимогами до вікна в дитячій кімнаті будуть максимальна теплозахист, герметичність і відсутність протягів, які негативно позначаються на здоров'ї дитини.

Пластикові вікна компанії ГАЗДА мають максимальну ступінь теплозахисту завдяки трикамерною конструкції профілів REHAU, з яких виготовляються пластикові вікна ГАЗДА. Трикамерна конструкція профілю використовує ізолюючі властивості повітря, в результаті чого досягаються відмінні показники теплозахисту і звукоізоляції пластикового вікна.

Пластикові вікна зі спеціальними енергозберігаючими стеклами в склопакеті допомагають підтримувати оптимально комфортну температуру повітря всередині дитячої кімнати, так як енергозберігаюче скло має здатність відбивати теплове випромінювання. Маючи високий коефіцієнт опору теплопередачі, таке скло не дає тепла йти з приміщення на вулицю взимку, а влітку, навпаки, не пропускає гаряче повітря зовні.

Пластикові вікна забезпечують також максимальну герметичність і відсутність протягів в дитячій кімнаті за рахунок використання спеціального ущільнювача, який встановлюється між нерухомими і відкриваються частинами пластикового вікна, забезпечуючи герметизацію пластикового вікна від вітру, вологи, пилу і шуму.

Пластикове вікно в дитячій: екологічність

Важливим для дитячої кімнати є питання екологічної безпеки вікон. Пластикові вікна і всі вироби компанії ГАЗДА сертифіковані і проходять суворий контроль якості згідно з нормами Євросоюзу.

ПВХ-профіль REHAU, з якого виготовляються пластикові вікна ГАЗДА, в Німеччині використовується вже більше 60 років, в тому числі в дитячих і лікувальних установах. А, як відомо, німці дуже педантично підходять до питань здоров'я своєї нації.

Безумовно, дерево - більш екологічний продукт, ніж пластиковий профіль. Але при виготовленні дерев'яних вікон, дерево піддають обробці спеціальними просоченнями, лаками, фарбами, а це не може не позначитися на екологічності готового продукту. Крім того, на відміну від пластикових вікон, дерев'яні вікна реагують на зміни температури та вологості, швидко розсихаються під впливом сонячних променів, піддаються гниттю і поразці грибковими мікроорганізмами.

Пластикові вікна компанії ГАЗДА екологічні, стійкі до атмосферних впливів і не потребують додаткового догляду.

Пластикове вікно в дитячій: безпека

Пластикові вікна компанії ГАЗДА забезпечують безпечне перебування дитини в дитячій кімнаті завдяки спеціальним механізмам і функцій фурнітури, що встановлюються на пластикове вікно:

1. Дитячий замок-блокіратор повороту стулки перешкоджає самостійному відкриванню пластикового вікна дитиною. Дитячий замок буває різних типів в залежності від режиму користування віконними стулками. Можливо також використання захисних замків ABUS на пластикових вікнах в дитячій кімнаті.

2. Декоративні розетки-заглушки, які встановлюються замість ручок, що дозволяють відкривати стулку вікна за допомогою спеціальної знімною ручки, що також перешкоджає самостійного відкриття вікна дитиною.

3. Спеціальна фурнітура для стулок пластикового вікна з протихід, в якій стулка працює в режимі повороту ручки «закрито-відкинуто-відчинене» через ключ.

4. Протимоскітна сітка захищає дитячу кімнату від пилу, тополиного пуху і проникнення комах.

5. мікрощілинні проветриватель, встановлений на поворотно-відкидний стулки пластикового вікна, забезпечує доступ свіжого повітря без виникнення протягів під час ігор і сну дитини.

Дуже важливим фактором, що забезпечує безпеку дитячої кімнати, є також пожежостійкість пластикових вікон: ПВХ важко запалюється і не підтримує процес горіння при відсутності джерела вогню.

Пластикове вікно в дитячій: естетичність

Пластикові вікна мають привабливий і естетичний зовнішній вигляд. Вони не втрачають з часом свого білого кольору, а також можуть бути не тільки білими, але і кольоровими. Для пластикових вікон дитячої кімнати особливо підійдуть яскраві, веселі тони: червоний, синій, зелений. Кольоровий пластиковий профіль отримують, як правило, шляхом ламінування, пропонуючи широку кольорову гаму.

Пластикові вікна можуть бути не тільки різного кольору, але і різної конфігурації: арочної, круглої, багатокутної форми. Вони відмінно доповнюють інтер'єр, витриманий в будь-якому з стилів.

Пластикове вікно в дитячій кімнаті - відповідальна і цікава задача, з якою із задоволенням справляється компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна, створюючи безпечний і надійний світ для вашої дитини.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку