Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Вікна REHAU: надійність і довговічність

Вікна REHAU: надійність і довговічність
08.04.1970

Вікна REHAU є безперечним лідером на ринку світлопрозорих конструкцій. Сучасні вікна REHAU відрізняються численними перевагами, що відповідають всім вимогам звукоізоляції, теплоізоляції, а також противовзломности, що пред'являються до сучасних вікон. Плюс до всього, вікна REHAU відрізняються високою довговічністю, сучасним дизайном і легкістю в експлуатації.

Економічний ефект від теплоізоляції вікна REHAU

Енергозбереження набуває все більшої популярності на тлі зростаючих цін на теплову енергію. Добре ізольовані вікна REHAU забезпечують рівномірний розподіл температури в приміщенні, одночасно зберігаючи тепло вашого будинку. За даними дослідницького інституту, вікна REHAU є стійкими до низьких температур, тому з вікнами REHAU можна створити комфортний мікроклімат.

Протівовзломниє вікна REHAU - підвищення безпеки

Велика кількість крадіжок здійснюється саме через вікна. Вікна REHAU мають спеціальну конструкцію, яка дозволяє використовувати посилену фурнітуру. Віконні ручки оснащуються спеціальним замком, а застосування триплекса і інших типів безпечного скління захищає житло від непрошених гостей.

Довговічні вікна REHAU

Вікна REHAU характеризуються своїми відмінними експлуатаційними властивостями вже не одне десятиліття. Пластикові вікна REHAU - це якість, перевірена часом. Лабораторні випробування і тести показали, що термін експлуатації вікна REHAU може досягати 60 років.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку