Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Вікна Rehau: якість, перевірена клієнтами і часом

Вікна Rehau: якість, перевірена клієнтами і часом
14.03.2018
Німецька компанія «Rehau» є лідером з виробництва виробів, для виготовлення яких використовуються полімерні матеріали. Даний бренд існує з 1948 року. За цей час було створено власний науково-дослідний інститут, що спеціалізується на удосконалення продукції Рехау.

Німецька компанія «Rehau» є лідером з виробництва виробів, для виготовлення яких використовуються полімерні матеріали. Даний бренд існує з 1948 року. За цей час було створено власний науково-дослідний інститут, що спеціалізується на удосконалення продукції Рехау.

Пластикові вікна Rehau

Металопластикові віконні конструкції від німецької компанії - це гарантія захищеності приміщень від холоду, пилу, вологи і стороннього шуму. У каталогах бренду можна підібрати вікна різних видів. Тому даний виробник посідає найвищі місця на світових ринках по затребуваності.

Пластикові вікна Рехау чудово утримують тепло в приміщеннях.

Досягти такого відчутного ефекту вдалося завдяки таким особливостям у виробництві:

 • створення профілю багатокамерного типу;
 • розширена фальцювання при монтажі склопакета;
 • наявність додаткових контурів ущільнення.

Металопластикові вікна Рехау мають широкий Фальц. Завдяки даній особливості, в конструкцію можна монтувати практично будь-які склопакети з різною товщиною. Навіть енергозберігаюче скло в продукцію Rehau встановлюється без проблем. Тому купити теплоизолирующее вікно від німецького бренду можна за вигідною ціною.

Наявність декількох камер в профілі ПВХ дозволяє поліпшити циркуляцію тепла по віконної конструкції. Тому купити вікна Rehau можна і для суворого зимового клімату, так як вони не замерзають навіть при найнижчих температурах. Багатокамерна конструкція також має хороші вентиляційні характеристики.

Наявність додаткових ущільнювачів забезпечує високу звукоізоляцію і прекрасне теплозбереження. Завдяки спеціальній конструкції, вікна від німецької компанії не пропускають холод всередину приміщення, а тепло назовні.

Які пластикові вікна краще купити?

При виборі віконних конструкцій кожен покупець має певні вимоги і побажання. Тому сказати, яку модель краще всього придбати, буде складно. Але у компанії Rehau є кілька профільних систем для вікон, які підходять під різні критерії підбору.

В тому числі:

 • Rehau Geneo - практично ідеальний варіант придбання для клієнтів, які шукають найвищі показники шумопоглинання і теплоізоляції;
 • Rehau Brillant Design - дорогі віконні конструкції, що мають вишуканий дизайн. Вони прекрасно підходять для тих, кому важлива естетичність, а не ціна;
 • Rehau Euro Design 70 - краще рішення покупки для тих, хто шукає ідеальне поєднання якості і ціни;
 • Rehau Euro Design 60 - бюджетні вікна високої якості. Їх можна експлуатувати практично в будь-яких умовах.

У віконних конструкціях не тільки профіль грає важливу роль. Під час вибору слід звертати увагу на виробників склопакетів і фурнітури. Найкраще замовляти вироби від широко відомих компаній, які славляться якістю і довговічністю своєї продукції.

Де вигідно купити вікна Rehau?

Бажаєте придбати вікна Рехау, ціна яких буде вигідною? Вам варто здійснити замовлення в компанії «Газда».

Вчинення покупки у нас - це безліч переваг, серед яких:

 • пряме співробітництво з німецьким виробником;
 • вибір зручного способу оплати;
 • організація доставки по Києву і області;
 • можливість замовити установку віконних конструкцій, а також інші додаткові послуги;
 • наявність програми онлайн-калькулятора вікон, за допомогою якого можна здійснити попередній підрахунок бюджету покупки.

Компанія ГАЗДА Екозберігаючі вікна - це можливість купити високоякісні віконні конструкції від перевірених і широко відомих виробників!

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку