Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Вікна ПВХ: ціни

Вікна ПВХ: ціни
08.04.1970

Ще не так давно пластикові вікна ПВХ були предметом розкоші і сприймалися нами як символ фінансового благополуччя і успішності, а сьогодні вікнами ПВХ вже нікого не здивуєш. Вікна ПВХ в Україні завойовують все більшу популярність і тепер доступні багатьом. Красиві і надійні вікна ПВХ зустрічаються і в елітних будинках і офісах, і в будинках типової забудови.

Вікна ПВХ, ціни яких сьогодні істотно нижче, ніж кілька років тому, тепер доступні багатьом. Навіть якщо Вам хочеться встановити пластикові вікна ПВХ, ціна яких все ж досить висока, можна придбати вікна ПВХ в кредит. До того ж, завжди можливі знижки на вікна, що робить покупку вікон ПВХ ще реальнішою.

Вікна ПВХ, ціни пластикових вікон коливаються в досить широкому діапазоні, і причина - величезна кількість варіантів комплектації і конфігурації вікон ПВХ. Тобто вікно одного і того ж розміру може відрізнятися за вартістю в два, а то і в три рази. Саме тому для того, щоб не помилитися і дійсно купити вікна ПВХ з оптимальним співвідношенням ціна-якість, бажано ознайомитися з загальними параметрами ціноутворення вікон ПВХ, з технологією і різними варіантами комплектації.

Вікна ПВХ, ціни на пластикові вікна, як правило, тим вище, чим вище якість вікон і складність їх установки.

Вікна ПВХ, ціни формуються з багатьох складових:

  • розмір вікна;
  • конфігурація вікна;
  • види відкривання вікна ПВХ (глухе, поворотне, поворотно-відкидне);
  • вид ПВХ-профілю (в залежності від обраного ПВХ-профілю ціна виробу буде істотно варіюватися);
  • вид склопакета (однокамерний, двокамерний і т.д.);
  • фурнітура (при розрахунку вартості виробу використовується стандартна фурнітура, але Ви можете вибрати будь-яку іншу додатково на свій смак);
  • додаткові елементи (ламінування ПВХ-профілю, аксесуари: підвіконня, водовідливи, москітні сітки і ін.).

Крім цього, на вартість всього замовлення впливає також вид і складність монтажу вікон ПВХ.

Вікна ПВХ, ціни: щоб розрахувати точну вартість замовлення, необхідно викликати інженера-зморщок, який дасть професійну консультацію по усіма додатковими питаннями щодо вікон ПВХ.

Вікна ПВХ, ціни змінюються також в залежності від пори року, сезонних знижок, акцій, що проводяться віконними компаніями.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку