Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Вікна енергозберігаючі: навіщо їх встановлювати і як вибрати?

Вікна енергозберігаючі: навіщо їх встановлювати і як вибрати?
14.03.2018
Приблизно 40-50% тепла йде з приміщення через склопакети. Економити тепло за допомогою вікон можна. Для цього на скла наносяться нізкоеміссионниє напилення, які підвищують енергозбереження до 50-70%. Сучасні технології дозволяють виготовляти склопакети, які мають високий теплозберігаючі ефект. У більшості випадків це двокамерні вікна зі спеціальним напиленням і наповнювачем пустот. Найбільшою економії тепла можна домогтися завдяки асиметричності товщини камер.

Приблизно 40-50% тепла йде з приміщення через склопакети. Економити тепло за допомогою вікон можна. Для цього на скла наносяться нізкоеміссионниє напилення, які підвищують енергозбереження до 50-70%.

Сучасні технології дозволяють виготовляти склопакети, які мають високий теплозберігаючі ефект. У більшості випадків це двокамерні вікна зі спеціальним напиленням і наповнювачем пустот. Найбільшою економії тепла можна домогтися завдяки асиметричності товщини камер.

Теплі вікна: як зробити правильний вибір?

Підбір якісного енергозберігаючого склопакета - це відповідальне завдання, з якою стикається практично кожен покупець металопластикових вікон.

Для правильного здійснення вибору необхідно враховувати такі критерії, як:

  • наявність наповнювача. В даному випадку в камери склопакета закачується осушене повітря або деякі види інертних газів. Другий варіант більш дорогий. Але він служить довговічне і зменшує розтрату тепла на 20-30%;
  • спеціальне напилення. На внутрішню сторону камер наноситься напилення оксидів металів. Завдяки цьому, велика частина теплоенергії залишається в приміщенні.

Практично ідеальним варіантом при підборі енергозберігаючих вікон є склопакет, внутрішньо скло якого має тепловідбивне напилення, а зовнішнє - світловідбиваюче покриття. Таким чином, в приміщенні зберігається тепло від теплоносіїв, а зовні не надходять шкідливі УФ-промені. Так навіть влітку можна економити, оскільки кондиціонери включаються в кілька разів рідше, ніж зазвичай.

Згодом газове наповнення втрачає свої властивості. Але це відбувається не раніше, ніж через 15-20 років. За такий відрізок часу вартість енергозберігаючих склопакетів окупається в кілька разів.

Енергозберігаючі склопакети мають ще один величезний «плюс». Приміщення, в яких вони встановлені, нагріваються значно швидше, ніж обладнані звичайними металопластиковими вікнами. Тому економія тепла відчується практично відразу після монтажу теплосберегающего пакета.

Теплі вікна (Київ): де купити?

Придбати вікна з теплозберігаючих властивостями можна в компанії «Газда». Ми співпрацюємо з компанією «Рехау», яка є лідером по виготовленню полімерної продукції. Тому наші вікна виготовлені на основі високоякісного, надійного і довговічного ПВХ-профілю.

Замовляючи вікна у нас, ви відчуєте масу переваг, серед яких:

  • величезний асортимент товарів, серед якого модно вибрати найбільш підходящу модель;
  • можливість підрахувати попередній бюджет замовлення за допомогою програми «Калькулятор вікон»;
  • лояльні до споживачів ціни;
  • зручні способи оплати;
  • організація доставки по місту Київ та області.

Шукаєте, де замовити енергозберігаючі вікна? Ціна на товари з даної категорії в нашій компанії вас точно порадує!

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку