Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Обпікшись на продавця, вибирають виробника

Обпікшись на продавця, вибирають виробника
08.04.1970

Обпікшись на продавця, вибирають виробника

Чому вигідніше замовляти металопластикові вікна у виробника?

- Ех, подруга, у мене горе!

- Що трапилося?! - схвильовано запитала я, дивлячись в зарёванное особа подруги. - Хтось захворів або, може, гірше ...

- Так все здорові ... Мене обдурили! Виявляється, ці металопластикові вікна ніякі недовговічні. І все, що про них говорять - все неправда! Пам'ятаєш, рік тому я поставила нові металопластикові вікна? Так ось: вони зламалися!

- Тобто? - не зрозуміла я.

- Тепло не утримують, по кімнаті протяги гуляють, пожовкли, закриваються нещільно, і ручка, по-моєму, скоро відвалиться. Горе, яке горе! - знову заревіла подруга, відчуваючи себе нещасною, обманутою жінкою. Потік її сліз неможливо було зупинити.

Повертаючись додому, я думала над словами подруги. Невже дійсно, все металопластикові вікна недовговічні? Або, може, це залежить від фірми, яка їх встановлює? Як відразу зрозуміти, чи якісний продукт ви купуєте? Як уберегти себе від зайвої витрати грошей і подальших розчарувань? Ясно одразу мені стало одне: людина, ніколи не працював в сфері виробництва і встановлення металопластикових вікон, не зрозуміє, якісне йому ставлять вікно. Він може покладатися лише на слова цієї фірми. Що ж робити? Слухати поради друзів або відмовитися від нових вікон взагалі? Вихід є: треба замовляти металопластикові вікна у виробника, а не у дилера.

Компанія «Газда» - хороший приклад фірми-виробника з розумним співвідношенням «ціна-якість». На віконному ринку України вона успішно працює з 2002 року, накопичивши великий досвід виробництва пластикових вікон, їх установки і сервісного обслуговування. На сьогоднішній день фахівці цієї компанії виконують повний замкнутий цикл послуг: виробництво вікон, установка, сервісне обслуговування. Таким чином, одна компанія відповідає перед вами за всі етапи робіт.

Замовляючи пластикові вікна у виробника, ви самі зможете вибрати розмір, конструкцію, колір, конфігурацію і вид відкривання ваших майбутніх вікон.

Ще один великий плюс - індивідуальний підхід до кожного клієнта. Це обумовлено тим, що компанія-виробник має великий штат фахівців. Вас безкоштовно проконсультують з усіх питань, запропонують індивідуальний проект на пластикові вікна, дадуть рекомендації. Для кожного вікна складуть детальну специфікацію, опис, що включає функціональні технічні і декоративні характеристики, а також його вартість. До речі, про вартість. Так як виробництво здійснюється на власному підприємстві без посередників, ціни на вікна ПВХ не будуть завищені.

Багато що залежить ще і від використовуваного профілю. Компанія «Газда» є авторизованим партнером німецького концерну REHAU. Це означає, що «Газда» виконує всі вимоги концерну. Фахівці української компанії проводять перевірку відповідності виробів технологічним вимогам, відчувають готову продукцію на волого-і воздухонепроницаемость, проводять жорсткий контроль якості продукції в спеціальній лабораторії. І тільки після отримання показників рівня «А» приймається рішення про авторизацію продукції.

Віконні профілі REHAU виготовляються з RAU-PVC непластифікованого, призначеного спеціально для зовнішнього застосування полівінілхлориду без добавок кадмію. Матеріал RAU-PVC є чистим з екологічної точки зору. У чому ж ще переваги?

Крім профілю REHAU компанія «Газда» використовує в своєму виробництві такі матеріали і комплектуючі: австрійську фурнітуру MACO, англійське скло Pilkington, а також німецьке обладнання FIMTEC, яке забезпечує точний розрахунок і розпил ПВХ-профілю, якісне зварювання кутових з'єднань, установку і регулювання фурнітури з поетапним контролем якості.

Виробництво металопластикових вікон складається з таких етапів:

  • різка
  • посилення
  • Фрезерування технологічних отворів
  • фрезерування
  • Сварка ПВХ-профілю
  • Обробка зварних швів
  • установка фурнітури
  • Скління.

Все ще не вірите, що металопластикові вікна можуть бути якісними і довговічними? У компанії «Газда» вам дадуть гарантію на п'ять років, протягом яких будуть здійснюватися сервісне обслуговування, кваліфікована допомога і захист прав споживача. А якщо вас гризуть сумніви, чи правильно вам встановили пластикове вікно, просто зателефонуйте в компанію і фахівці перевірять якісність виконаної роботи.

Своїми новими знаннями в області металопластикових вікон я поділилася з подругою, яка знову вирішила поміняти вікна: металопластикові неякісні на металопластикові якісні. Тепер вона ретельно підбирає фірму. Перший і основний її питання: «Ви дилер або виробник?» При відповіді - «дилер» вона, не замислюючись, кладе слухавку. Ось так: Обпалившись на молоці, на воду дмуть.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку