Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Нестандартні пластикові вікна і особливості монтажу

Нестандартні пластикові вікна і особливості монтажу
08.04.1970

Нестандартні пластикові вікна прикрашають будівлі, надаючи їм незвичайний і оригінальний вигляд. Однак, купуючи пластикові вікна, що відрізняються від типових за формою і розміром, слід врахувати особливості таких вікон, що впливають на їх функціональні і експлуатаційні якості.

Уважно підійшовши до вибору профільної системи і комплектуючих для нестандартних пластикових вікон (дивіться наші статті Нестандартні пластикові вікна і вибір профільної системи і Нестандартні пластикові вікна і вибір фурнітури), необхідно також приділити належну увагу якісній установці пластикових вікон.

Монтаж нестандартних пластикових вікон вимагає високого рівня професіоналізму і відповідної підготовки монтажних бригад, так як технічно установка таких вікон складніше, ніж типових прямокутних. Без необхідних знань і достатнього досвіду встановити нестандартні пластикові вікна так, щоб вони якісно справлялися зі своїми обов'язками довгі роки, практично неможливо.

Здійснити грамотний монтаж нестандартних пластикових вікон з урахуванням всіх індивідуальних особливостей віконної конструкції і конкретного об'єкта може тільки серйозна віконна компанія, що володіє необхідним досвідом виробництва і установки пластикових вікон нестандартних форм, а також має власну сервісну службу для подальшого гарантійного і післягарантійного обслуговування вікон.

Компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна здійснює якісний монтаж пластикових вікон (в тому числі нестандартних форм і розмірів) відповідно до стандартів і норм, закріпленими в ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 «Шви монтажні вузлів примикань віконних блоків до стінних прорізів». Чітке дотримання всіх норм і вимог при установці пластикових вікон гарантує їх якісне і надійне функціонування протягом тривалого періоду часу.

На встановлені нестандартні пластикові вікна компанія ГАЗДА дає гарантію, в тому числі на монтажний шов - 3 роки (п. 10.2 ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009) з моменту підписання акту прийому робіт замовником. У той же час, гарантійний термін експлуатації монтажного шва після установки вікон становить не менше 20 років (п. 10.3 ДСТУ).

Якщо ви придбали нестандартні пластикові вікна, довіряйте їх установку тільки професіоналам!

Терміни: пластикові вікна, нестандартні вікна

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку