Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Металопластикові вікна - системні рішення для сучасних будівель

Металопластикові вікна - системні рішення для сучасних будівель
08.04.1970

Металопластикові вікна компанії ГАЗДА Екозберігаючі вікна - сучасні високотехнологічні конструкції, здатні забезпечити комплексне вирішення всіх питань захисту, енергозбереження і функціональності, які пред'являються сьогодні споживачами.

Синтез передових технологій, інноваційних матеріалів, унікальних розробок і рішень у віконній галузі дозволяють на сьогоднішній день запропонувати споживачеві такі металопластикові вікна, які не тільки якісно і раціонально справляються з усіма покладеними на них функціями, а й дозволяють значно економити ресурси, що витрачаються на обігрів будівель, будь то приватний будинок або комерційний об'єкт.

Металопластикові вікна в системі енергозбереження будівлі

Металопластикові вікна є важливою складовою частиною в забезпеченні теплоізоляції будівлі, так як саме через вікна втрачається за оцінками фахівців від 25 до 40% тепла. Граматичні і теплозберігаючі металопластикові вікна компанії ГАЗДА перешкоджають втратам тепла з приміщення, завдяки конструктивним особливостям профільних систем REHAU і енергозберігаючим склопакетів, укомплектованим спеціальним низькоемісійним склом.

У літню пору металопластикові вікна з енергозберігаючими склопакетами, навпаки, перешкоджають теплому повітрю ззовні проникати в приміщення, зберігаючи в ньому комфортну прохолоду. Таким чином, металопластикові вікна допомагають економити енергію, яка витрачається на опалення будівель взимку і кондиціонування влітку.

Високі енергозберігаючі характеристики дозволяють успішно застосовувати металопластикові вікна в будинках з пасивним опаленням і в користуються все більшою популярністю системах «екожілья», що представляють собою будівлі з повністю автономною системою життєзабезпечення і граничної економією енергоресурсів.

Металопластикові вікна та надійний захист

Металопластикові вікна комплексно захищають приміщення від будь-яких несприятливих атмосферних впливів, повністю виключаючи протяги, продування, протікання, втрати тепла. Також металопластикові вікна стають надійним бар'єром на шляху проникнення звуків і вуличного шуму в приміщення.

Висока звукоізоляція металопластикових вікон забезпечується комплексом факторів, що сприяють значного ослаблення звукових хвиль: профільна система з герметичними контурними ущільнювачами по всьому периметру, спеціальне будова склопакета зі склом різної товщини і аргону заповнення, застосування високоякісної фурнітури, що забезпечує щільний притиск всіх елементів.

Забезпечуючи надійний захист приміщення, металопластикові вікна виступають також як елемент ефективного перешкоджання злому. Установка спеціальної противовзломной фурнітури і комплектація склопакета протиударним склом, забезпечують металопластикові вікна високим рівнем безпеки, що особливо актуально для перших і останніх поверхів будівель.

Металопластикові вікна - функціональність і довговічність

Високоякісні металопластикові вікна компанії ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна виготовляються з європейських комплектуючих, прекрасно зарекомендували себе і використовуються на європейських ринках вже більше 50 років.

Накопичений досвід, сучасні технічні можливості та матеріали забезпечують металопластикові вікна таким запасом міцності і стабільності, який дозволяє їм бездоганно функціонувати кілька десятків років без втрат своїх експлуатаційних характеристик.

Комфортність в управлінні і зручність в обслуговуванні, довговічність і стійкість до атмосферних, хімічних, механічних впливів роблять металопластикові вікна дійсно ефективними і функціональними конструкціями для сучасних будівель.

Компанія ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна прагне якісно задовольняти постійно зростаючі вимоги до властивостей і характеристик віконних конструкцій, і надавати своїм клієнтам дійсно надійні, енергоефективні та довговічні металопластикові вікна.

За більш точною інформацією Ви можете звернутися до менеджерів залишив заявку
Залишити заявку Залишити заявку